WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Siyah Zeytin

Siyah Zeytin 

 

Özenle toplanan kaliteli siyah zeytin, profesyonel süreçlerden geçirilerek sofralarınızdaki yerini alır. Kahvaltı sofralarınızdan asla eksik olmayan zeytin, en verimli hasat dönemlerinde toplanarak tesislerimizde titizlikle ayrıştırılır. Hijyenik koşullar dikkate alınarak geçirilen işlemler, siyah zeytinin sofralarınıza gelmeden önceki son halini almasını sağlar. Vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olan siyah zeytin, sindirim sisteminizin düzenlenmesine yardımcı olur. Kalp hastalıklarına karşı doğal bir önleyici olan ve düzenli tüketilmesi gereken zeytin, en güvenilir şartlar altında tüketiciyle buluşur.

 

Sofralardan Eksik Olmayan %100 Doğal Siyah Zeytin

 

Siyah zeytinin kalitesini ve lezzetini belirleyici en önemli faktörlerden birisi hasat edilme zamanıdır. Olması gerekenden daha önce hasat edilen zeytinler, tam rengini vermeyeceği gibi kaliteli niteliklere sahip olması da mümkün değildir. Geç hasat edilen zeytinler ise ideal zeytin kıvamından daha yumuşak yapıya sahip olur. Tam siyah renkte olması ve yumuşaklık değerlerinin ideal düzeyde olması, siyah zeytinde aranan en önemli özellikler arasındadır.

 

İşletmemiz tarafından hasat koşullarına dikkat edilerek yürütülen süreçler, %100 doğallık ve dikkat içerir. Zeytinler, tam zamanında uygun özelliklere eriştiğinde zedelenmeden ve hasar görmeden toplanarak işletmeye taşınır. Daha nitelikli ve kaliteli zeytinlerin tüketicilerle buluşması için çeşitli işlemlerden geçirilir. En iyi zeytin markası olma niteliğindeki ürünlerimiz, son haline getirildikten sonra güvenle tüketmeniz için sofralarınıza taşınır.

 

Kalite ve Lezzeti Buluşturan Sağlıklı Üretim

 

Siyah zeytinin doğal aromasını ve özelliklerini kaliteyle buluşturan firmamız, sağlıklı üretim süreçlerine özen gösterir. İlk günden beri tüketicilerin güvenle alarak memnun kalmasına yönelik politikalar benimseyen işletmemiz sayesinde gerçek siyah zeytin tadı ve aroması damaklarınızda kalır. Temiz ve steril ortamlarda muhafaza edilen siyah zeytinler, tesislerimiz ile hijyenik koşullarda bir araya getirilir. 

 

Ham siyah zeytin özel süreçlerden geçerek salamura veya sele olarak tercihlerinize sunulur. Sele zeytin üretimi için titizlikle seçilen siyah zeytinler, boy farklarına göre ayrılarak tuz ilave edilir ve özel alanlarda muhafaza edilerek tüketmeye hazır hale getirilir. Salamurada ise geleneksel yöntemler kullanılarak doğal salamura suyundan gelen lezzet, zeytinlerle buluşur. Planlanan süre sonunda ideal lezzete ulaşmış olan zeytinler, yağlanarak tüketiminize uygun hale getirilir.

 

Siyah Zeytinin Antioksidan Etkilerinden Faydalanın

 

Antioksidan özelliklere sahip olan siyah zeytin, dengeli ve sağlıklı bir beslenme için gereklidir. Siyah zeytinin faydaları arasında Omega 3 ve omega 6 açısından çok zengin olması sayesinde bağışıklık sisteminizin korunmasına yardımcı olması gelir. Reflü veya gastrit gibi günümüzün problemlerinden olan mide rahatsızlıklarına karşı koruyucu niteliktedir.

 

Firmamızın sunmuş olduğu %100 doğal ve sağlıklı siyah zeytini düzenli olarak tüketerek içeriğindeki vitamin ve minerallerden yararlanabilirsiniz. Protein, kalsiyum, magnezyum açısından zengin olan siyah zeytin ile vücudunuzu güçlendirebilirsiniz. İşletmemiz tarafından sunulan zeytin fiyatları ve ürün kalite dengesi tam anlamıyla sağlanarak herkesin siyah zeytinin faydalarına kavuşması sağlanmıştır