WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Edremit Siyah Zeytin

Edremit Siyah Zeytin

 

    Lezzeti ve kalitesi ile geçmişten günümüze ün kazanmış olan Edremit siyah zeytin güvenilir koşullarda kahvaltılarınızda yer almaya hazır hale getirilir. Edremit cinsi, yöredeki iklim şartları ve zeytinciliğin yıllardan beri yapılıyor oluşundan dolayı her zaman özel bir yere sahip olmuştur. Yüksek besin maddeleri içeren Edremit zeytini tüketildiğinde fiziksel ve mental olarak pek çok yarar sağlar. Kendi ortamında yetişen ve özenle hasat edilen Edremit cinsi zeytinler, doğal aromasını koruyarak firmamız güvencesiyle sofranızdaki yerini alır. Doğal fermente süreçlerinden geçirilerek sağlıkla tüketmeniz için sizlere sunulur.

 
Verimli Topraklardan Sofralarınıza Gelen Siyah Zeytin

 

Edremit zeytin ağacı geçmişten bu zamana gelene kadar zeytincilik üzerinden geçimin temel simgesi haline gelmiştir. Edremit yöresinin verimli ve kendine has topraklarından gelen zeytin lezzeti, profesyonel süreçlerle sofralara gelir. Doğal ortamlarda yetişen ve üretimi yapılan zeytinler, katkı maddesi içermeden sağlıkla tüketiminize sunulur. Düzenli olarak tüketilen zeytin ise kalbinizi koruduğu gibi cilt sağlığınız açısından oldukça faydalıdır.

 

Kaliteyi tüketiciyle buluşturmayı amaçlayan firmamız, özenle seçilen zeytinleri en uygun koşullar altında sunar. Tüketici sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutarak %100 doğal zeytin lezzetinden yararlanmalarını sağlar. E vitamini açısından zengin bir besin öğesi olan siyah zeytin, fazla kolesterolü giderici etkiye sahiptir. Edremit cinsi zeytinin verimliliği ve özel oluşundan gelen aroma, herhangi bir kayba uğratılmadan özel yöntemlerle işlenir.

 

Hasat Zamanından Paketlemeye Kadar Güvenilir Üretim

 

Zeytinler, ağaç üzerindeki siyah rengini alır almaz özenle toplanmaya başlanır. Özel tesislerimizde herhangi bir kimyasal kullanılmadan hijyenik ve doğal süreçlerden geçirilir. Zeytinin tam istenen siyah rengi vermesi ve doğal aromaya sahip olması için hasat zamanları önem taşır. Hasat edilmesinden firmamız kalitesiyle paketlenip tüketiciyle buluşmasına kadar güvenilir şartlar altında muhafaza edilir. Edremit siyah zeytin antioksidan bakımından zengin olmasıyla sindirim, cilt ve mide sağlığı açısından pek çok yarara sahiptir.

 

Zeytin ağaçları, doğru bakım şartları altında hızlı gelişim göstererek meyvelerini verir. Orta büyüklükte olan Edremit zeytini, kokusu ve doğal aromasıya kahvaltılarınızda vazgeçemeyeceğiniz lezzetlerden olur. Doğal yağ oranı bakımından zengin olan ürün, oldukça besleyici bir gıda öğesi olarak her yaştan insanın tüketimine hazırlanır. İşletmemiz güvencesiyle dalından toplanan zeytinler, tercihlerinize göre sele veya salamura olarak sofralarınıza taşınır.

 

Siyah Zeytin Üretiminde Üst Düzey Kalite ve Fiyat Dengesi

 

Kalite ve fiyat dengesini buluşturan firmamız, herkesin zeytinin faydalarından yararlanmasını sağlar. Zeytinin içeriğinde bulunan faydalı yağlar, kötü huylu kolesterolü düşürücü etkiye sahiptir. İçerdiği yoğun A ve E vitaminleri sayesinde kanserle savaşır. Steril ve doğal koşullarda müşterilerimize sunmuş olduğumuz Edremit siyah zeytin, çeşitliliği sayesinde avantaj sağlar. Edremit zeytin fiyatları konusunda uygun seçenekleri tüketiciyle buluşturan işletmemiz, zeytinin doğal niteliklerinden faydalanarak fiziksel ve zihinsel olarak zinde kalmanıza katkı verir. İdeal fiyat alternatifleriyle Edremit siyah zeytinin yararlarını evlerinize taşıyabilirsiniz.