WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Edremit Salamura Zeytin

Edremit Salamura Zeytin

 

Edremit salamura zeytin üretimini özel kılan, hasat zamanlarına gösterilen özen ve nasıl toplandığıdır. Oleik asit açısından çok zengin olan zeytin, salamura suyunda uygun koşullar altında bekletilir. Düzenli kontroller ve hijyenik koşullar altında üretilen zeytinler, doğallığını ve aromasını koruyarak elinize ulaşır. Edremit zeytini sahip olduğu aromadan ödün vermeden naturel süreçlerle işlenerek farklı çeşitlerde sofralarınıza gelir. Tercihinize bağlı olarak yeşil veya siyah salamura zeytin olarak firmamız tarafından tüketiminize sunulur. Erken hasat edildiğinde yeşil zeytin, olgunlaştıktan sonra toplandığında siyah zeytin olarak evlerinizdeki yerini alır.

 

Doğal ve Katkısız Edremit Salamura Zeytinleri

 

Katkısız ve doğal olarak işlenecek olan zeytinler, özenle temizlenerek yabancı maddelerinden arındırılır. Boyutlarına ve özelliklerine göre sınıflandırılan zeytinler, olgunlaşma düzeylerine göre ayrılarak üzerlerine salamura eklenir. Salamura, zeytinlerin içerisinde beklemesi için özel hazırlanmış olan tuzlu sudur. Zeytinler, belirli süre boyunca salamuranın içerisinde tutularak düzenli kontrollerden geçirilir.

 

Fermentasyon işlemi tamamlanan ürünler, işletmemiz tarafından hijyenik koşullar altında tüketime hazır hale gelir. Edremit salamura zeytin üretimi yapılırken tuz yoğunluğundan pH dengesine kadar pek çok faktör önem taşır. İdeal salamura zeytin elde edildikten sonra steril şekilde ambalajlanarak satın almanız için hazırlanır. İşletmemiz farkı ve güvencesiyle ürettiğimiz ürünler sayesinde zeytinin antioksidan özelliklerinden düzenli olarak faydalanabilirsiniz.

 

Edremit Zeytin Ağaçlarından Sofralara Taşınan Lezzet 

 

Zeytin ağaçlarından gelen doğal bir meyve olan zeytin, %100 doğal süreçlerden geçerek kahvaltı sofralarınızı süsler. İçerisinde bulunan A vitamini sayesinde göz sağlığınızı koruyucu etkiye sahiptir. Yaşa bağlı olarak meydana gelen pek çok hastalığı doğal olarak önleme gücü bulunur. Doğallığını ve sahip olduğu özel aromayı yitirmeden tüketiminize sunulan Edremit salamura zeytin, ideal bir antioksidan görevi görür.

 

Edremit çizik zeytin, siyah salamura zeytin gibi farklı alternatifleri tüketicisine sunan firmamız, tuz oranı ve kıvamlarını özel süreçlerden geçirerek ayarlar. Zeytinin niteliğini belirleyici en önemli unsurlardan birisi rengi ve tuz oranlarının doğru şekilde ayarlanmasıdır. Zeytinden gelen doğal lezzeti ideal ve hijyenik koşullar altında sunan işletmemiz sayesinde sofralarınızda Edremit salamura zeytine yer açabilirsiniz.

 

Doğallığın Tadı Sağlıklı Zeytin Üretiminde Saklı

 

İlk günden beri sağlıklı üretim koşullarına hassasiyet gösteren işletmemiz, doğallığın tadını ve zeytinin özel aromasını damaklarınızda hissetmenizi sağlar. Salamurada bekletme ve arındırma süreçlerinden titizlikle geçen zeytinler, yemeye hazır hale gelmesi için özenle işlenir. Firmamız bünyesinde Edremit çizik yeşil zeytin veya salamura siyah zeytin alternatifleri sizlerle buluşur.

 

Edremit salamura zeytin hasat sürecinden sonra özel fermantasyon yöntemleri kullanılarak özenle üretilir. Zeytinin doğal yapısından gelen acılık alınarak damaklarınıza hitap edecek kıvama ve tada güvenli tesislerimiz sayesinde ulaştırılır. Yapılan bazı araştırmalara göre amino asit ve vitamin kaynağı olan zeytin, günlük porsiyonlar halinde tüketildiğinde oksidatif stresi azaltıcı etkisi bulunur. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.