WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Edremit Sele Zeytin

Edremit Sele Zeytin

 

Olgunlaşmış siyah zeytinlerden elde edilen Edremit sele zeytin aroma ve tadı bakımından en çok tercih edilen çeşitler arasında yerini alır. Dikkatle toplanan Edremit cinsi zeytinler kullanılarak üretilen sele zeytin, kahvaltı sofralarınıza renk katar. Sele zeytin üretiminde zeytinin sahip olduğu bütün aroma korunarak içeriğindeki su oranı azaltılır. Küçük çekirdekli ve kabuğu diğerlerine oranla daha ince olan sele zeytin, kendisine has özel aroması ile bilinir. İşletmemiz güvencesiyle sofralarınıza gelen Edremit doğal sele zeytin en sevilen lezzetler arasında yer edinir.

 

Zeytin Dalından Evlerinize Gelen Doğallık

 

Tam zamanında bütün doğallığı ile ağaç dallarından toplanan zeytin, tüm üretim süreçlerinden titizlikle geçer. Sele zeytinin kalitesini belirleyici önemli unsurlardan birisi sahip olduğu doğal acılığı dışarıya atabilmesidir. Acımsı tadından arındırılan zeytinler, tuz ve yağ ile karıştırıldıktan sonra belirli süre beklemesi sağlanır. Zeytin, tuz oranı ve lezzeti ile tüketebilecek ideal kıvama eriştiğinde müşterilerimizle buluşur.

 

Edremit sele zeytin sahip olduğu form ve özel aromasıyla tercih edilebilecek en iyi zeytin alternatiflerindendir. Zeytin ağaçlarından özenle elde edilen zeytinler, sele yöntemiyle güvenle tüketebilmeniz için hazırlanır. İşletmemiz, zeytinlerin dalından koparılmasından paketlenişine kadar tüm üretim süreçlerinde hijyen koşullarını gözetmektedir.

 

Edremit Sele Zeytin ile Sofralarınızı Renklendirin

 

Yüksek besleyiciliğe sahip olan sele zeytin, yediden yetmişe herkes tarafından tüketilebilecek bir besin öğesidir. Edremit zeytini özellikleri arasında oldukça verimli olması ve mekanik hasada son derece uygun zeytin çeşitlerinden olması bulunur. Toplandıktan sonra özenle dallarından ayrıştırılan ve temizlenen zeytinlerin selelerin içerisinde 60 güne kadar beklemesi sağlanır.

 

Sele zeytinin içerisinde bulunan acı suyun akıtılması sağlandığından zeytin içerisinde su yer almamaktadır. Selede bekletilerek ideal tat ve kıvam oranına kavuşan zeytinler, kurumaya bırakıldıktan sonra yağlı veya kuru olarak tüketiminize hazır hale getirilir. Firmamız, kahvaltı sofralarınızdaki çeşitliliği sağlayacak olan sele zeytinleri doğal ve steril koşullar altında üreterek gönül rahatlığı ile tüketebilmenizi sağlar.

 

Tam Müşteri Memnuniyeti ile Sağlıklı Sele Zeytin

 

Zeytin üretimine başladığımız günden beri firmamız, tam müşteri memnuniyetini sağlayarak sağlıklı ürünleri tüketicilerle ulaştırmayı amaçlar. Lezzet, kalite ve fiyat dengesi konusunda ideal alternatiflere sahip olan işletmemiz bünyesinde işlenen Edremit zeytini sele olarak damaklarınıza uygun hale getirilir. Zeytin, içeriğinde barındırdığı oleik asit sayesinde özellikle cilt sağlığınızın korunmasında büyük rol üstlenir. Potasyum, sodyum ve demir gibi yararlı mineraller açısından zengin bir besin kaynağı olmasıyla düzenli olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

 

Edremit sele zeytin koruduğu özel aroması ve ideal formuyla rahatlıkla tüketebileceğiniz bir gıdadır. Kan basıncını kontrol altında tutmaya yardımcı olan zeytin, kanser gibi hastalıklarla mücadele etmeye yardımcıdır. Bağışıklık sisteminizin korunmasına ve hastalıklara karşı daha dirençli olmanıza destek olur. İşletmemiz farkı ve kalitesiyle güvenilir sele zeytin ürünlerimizden uygun fiyat avantajlarımızla yararlanabilirsiniz.

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.