WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Gemlik Salamura

Gemlik Salamura Zeytin

 

Ülkemizdeki en meşhur türler arasında yer alan Gemlik salamura zeytin aroması ve dokusuyla farkını ortaya koyar. Bursa’nın Gemlik ilçesinden çıkan bir tür olan Gemlik zeytini, özenle seçilen zeytinlerin lezzetlendirilmesiyle elde edilir. Yetiştiği coğrafyanın özelliklerini ve havasını barındıran salamura Gemlik zeytini en doğal haliyle sofraların vazgeçilmezlerinden olur. Titizlikle ayrılan zeytinler, su ve tuzla salamurada bekletilerek ideal tat oranına kavuşması sağlanır. Doğru zamanda hasat edilen zeytinler, fermantasyon süreçlerinden geçerek tüketmeniz için hazırlanır. İşletmemiz bünyesinde dikkatli ve titiz süreçlerden geçirilen salamura zeytin, steril şekilde ambalajlanarak satışa uygun hale getirilir.

 

%100 Güvence ile Gemlik Salamura Zeytin Sofralarınıza Gelsin

 

Gemlik yöresinden esintiler taşıyan lezzet, firmamız kalitesiyle %100 güvenceli olarak tüketmeye uygun hale getirilir. Doğru şekilde hasatı gerçekleştirilen zeytinler, salamurası yapılmak üzere özel tesislere taşınır. Özelliklerine ve boyutlarına göre kategorize edilerek doğal yollarla fermente edilir. Doğal yapısından gelen acılık alınarak damak tadınıza uygun hale getirilir.

 

Gemlik salamura zeytin kabuklarının ince ve çekirdeklerinin küçük oluşu sayesinde en çok tercih edilenler arasında yerini alır. Diğer zeytin alternatiflerine göre doyuruculuğu ve lezzetiyle ön plana çıkan ürün, boylarına göre ayrıştırılarak sofralara gelir. Tamamen hijyenik koşullarda özel salamuralarda bekletildikten sonra tüketmeniz için hazırdır. İşletmemiz bünyesinde sunmuş olduğumuz zeytin alternatiflerimiz, özenle geçirilen süreçler sayesinde rahatlıkla tüketebileceğiniz niteliktedir.

 

Doğal Süreçler ile Lezzetlendirilen Eşsiz Gemlik Zeytini

 

Gemlik salamura zeytin yapımı tüketicileri nitelikli ve lezzetli ürünlerle buluşturabilmemiz için titizlik isteyen bir süreçtir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız, en ideal zeytinlerin sofranızdaki yerini almasını sağlar. Tuz ve suyla salamura edilen zeytinler, tam istenen kıvama eriştikten sonra bekletme süreci tamamlanır.

 

Zeytinin besleyiciliği, içermiş olduğu mineral, vitamin ve yağ asitlerinden gelir. Kan basıncını kontrol etmesinin yanında fazla kolesterolü düşürücü niteliklere sahiptir. Antienflamatuar özelliklere sahip olan zeytin, vücut hücrelerini kansere karşı korumaya yardımcı olur. Sağlıklı bir sindirim sistemine kavuşmak isteyenlerin düzenli olarak zeytin tüketmesi önerilir.

 

Gemlik Salamura Zeytinde Kaliteli ve Doğru Adres

 

Salamura zeytin alternatiflerine erişebileceğiniz işletmemiz, şeffaf üretim süreçleri ve kullandığı zeytinlerin kalitesiyle kendisini kanıtlamıştır. Gemlik salamura zeytin fiyatları anlamında uygun koşullar altında hizmet veren firmamız sayesinde sofranızdan kaliteli ve doğal zeytini eksik etmeyeceksiniz. Gemlik cinsi özelliklerini barındıran katkı maddesiz zeytinlerimiz, doğal aroması ve lezzeti korunarak beğeninize sunulur.

 

İdeal özellikleri ve formuyla bilinen Gemlik salamura zeytin itinayla toplanan zeytinlerimizden elde edilir. Göze ve midenize hitap edecek niteliklere sahip olan salamura zeytin, dayanıklı ve kaliteli oluşu yönünden tercih edilir. Zeytinin demir yönünden zengin oluşu ise bağışıklık sisteminizin yeteri kadar güçlü olmasını sağlar. Yüksek oranda lif içermesi sayesinde sindirim sisteminiz üzerinde sayısız etkisi bulunur. İşletmemiz farkı ve kalitesi ile Gemlik salamura zeytin alternatiflerimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.