WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Gemlik Yağlı Sele

Gemlik Yağlı Sele Zeytin

 

Gemlik cinsinin eşsiz dokusunu ve tadını barındıran Gemlik yağlı sele zeytin sofralarınızı renklendirmeniz için üretilir. Rengi ve aromasıyla beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan Gemlik zeytinleri, her üretim aşamasından titizlikle geçmektedir. Olgunluk döneminde tam zamanında dalından toplanan zeytinler, tesislerde ideal tuz ve yağ oranına kavuşturulur. Kahvaltılarda sofralık olarak tüketebileceğiniz tam kıvamında dolgunluk ve aromaya sahiptir. İçerdiği yağ asitleri ve besleyici özellikleri sayesinde sağlıklı beslenme öğününüzün bir parçası haline gelir. Kaliteli ve %100 güvenilir süreçlerden geçirilerek elde edilen ürünlerimize en uygun Gemlik sele zeytin fiyatı seçeneklerimiz sayesinde sofralarınızda yer ayırabilirsiniz.

 

Tam Kıvamında ve Sofralık Gemlik Yağlı Sele Zeytin

 

Ülkemizde en çok tüketilen zeytin türlerinden olan Gemlik cinsi, etli yapısı ve kendine has olan özellikleriyle ön plana çıkar. Özenle yetiştirilen zeytinlerden elde edilen ürünlerimiz, doğal süreçlerden geçer ve uygun koşullar altında paketlenir. Olgunlaşan zeytinler, en kaliteli ve lezzetli zeytin alternatiflerinden olan Gemlik yağlı sele zeytin olarak tüketicisiyle bir araya gelir.

 

Yağlı sele zeytin, ağaç üzerinde olgunlaşan zeytinlerin toplanması ve tuzla harmanlanarak selelerde bekletilmesi sonucu elde edilir. Zeytinin var olan acılığından arındırılması ve lezzetli yapısına kavuşması sağlanır. Beslenme programınıza zeytini dahil ettiğiniz zaman kan akışınızın artmasına yardımcı olur ve özellikle alerjik hastalıklarınızın etkisini azaltabilirsiniz.

 

Gemlik Cinsi Zeytinlerden Elde Edilen Doğal Lezzet

 

Doğal süreçlerle tatlanması sağlanan zeytin, tekli doymamış yağları bünyesinde barındırdığından kan basıncı üzerinde düşürücü etkiye sahiptir. Gemlik cinsi zeytinin faydalarının yanı sıra sahip olduğu özel form ve lezzeti ise tercih edilmesindeki en büyük sebeplerdendir. Yağlı sele zeytin olarak tüketiminize hazırlanan Gemlik zeytini, tuz ve lezzet dengesiyle eşsiz bir yapıdadır.

 

Üretime başladığı günden beri kaliteli hizmet anlayışı etrafında şekillenen işletme politikalarımız, %100 müşteri memnuniyeti odaklıdır. Güvenilir ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirdiğimiz üretimlerimiz, zeytine has olan doğallıktan ve kalitesinden ödün vermeyecek niteliktedir. Yağlı sele zeytin çeşitlerimizden faydalanarak sofralarınıza sağlıklı ve lezzetli dokunuşlar yapabilirsiniz.

 

Uygun Fiyat Seçenekleri ve %100 Kalite Garantisi

 

En kaliteli sele zeytini alternatiflerinden olan Gemlik cinsi yağlı sele, küçük çekirdekleri ve kıvırcık dokusuyla karakterizedir. %100 kaliteyi uygun fiyat alternatifleriyle buluşturan firmamız, sağlık deposu olan zeytinden yararlanmanızı hedefler. Dalından özenle toplanır ve doğallığını yitirmeden sofralarınıza taşınır. Üreme, sindirim, dolaşım ve kalp sistemi üzerinde sayısız etkiye sahip olan zeytinden işletmemiz farkıyla yararlanabilirsiniz.

 

En iyi şartlar altında müşterilerimizle buluşturduğumuz Gemlik yağlı sele zeytin mükemmel bir E vitamini kaynağıdır. Vücut sistemine sağladığı faydaların yanında mental olarak hafızayı güçlendirici etkisi bulunur. Oleik asit ve lif açısından zengin olan zeytin, özellikle kahvaltıların aranan lezzetleri arasındadır. Tamamen doğal yollarla ürettiğimiz Gemlik cinsi yağlı sele zeytin alternatiflerimizle sağlıklı beslenme programınızı zenginleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.