WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Uslu Dilim Zeytin

Uslu Dilim Zeytin

Uslu dilim zeytin ürünlerimizi alarak günün her saatinde hem kendiniz hem de çocuklarınız tüketebilirsiniz. Özel hazırladığınız salatalar, pizzalar, açmalar, hamur işleri, kahvaltılar dilimli zeytinlerimiz ile daha da tatlandırılabilmektedir. Serin ve kuru yerde muhafaza etmeniz gereken dilim zeytinlerimiz sizin onları dilimlemenize gerek kalmadan işinizi kolaylaştırmak için dilimlenmiştir. Çok pratik şekilde tariflerinize dahil edebilir ve ortaya farklı bir yiyecek çıkartabilirsiniz. 24 aylık tüketim süresi bulunan zeytinlerimiz herhangi bir alerjen etki yapmadığı gibi sağlık açısından vücudunuza çok sayıda fayda sağlamaktadır. Dalından toplanıp dilimlenerek sofranıza gelen dilim zeytinlerin damak zevkinize uygun soslu çeşitleri de bulunmaktadır.

Katkı ve Koruyucu Madde İçermeyen Uslu Dilim Zeytin

Uslu zeytini çeşitlerimizden olan dilimli zeytinlerimiz ripe ya da tuzlu konfit yöntemleri ile tatlandırılmaktadırlar. Çekirdekleri çıkartılmış olan zeytinlerimiz dilimlere ayrılmıştır. Üretiminden ambalajlanmasına kadar geçen süreçte hijyen şartları büyük bir özen ile uygulanmıştır. Herhangi bir katkı veya koruyucu madde içermediği için güvenle uslu dilim zeytin ürünlerimizi tüketebilirsiniz. Çocuklarınızın zeytin tüketmeye alışabilmesi ve zeytini sevmeye başlayabilmeleri için tercih edebilir, kahvaltı sofralarınızı uslu dilim zeytin ile renklendirebilirsiniz. Aperatif olarak tüketebileceğiniz gibi akşam yemeklerinizde de tariflerinizde uslu dilim zeytine yer verebilirsiniz. Hamur işi, açma, pizza ve salataları uslu dilim zeytinlerimiz ile tatlandırabilirsiniz.

Yüksek Besin Değerine Sahip Uslu Dilim Zeytin

100 gram uslu dilim zeytinde 10 gram yağ, 1.29 gram protein ve 0.86 gram karbonhidrat bulunmaktadır. 90 kcal enerji vermektedir. Sipariş ettiğinizde salamura suyuyla beraber zeytinler size gönderilmektedir. Soslu dilimli yeşil zeytin gibi alternatif zeytinler tüketebilirsiniz. Soslu yeşil zeytin yapılırken çoğunlukla içerisine zeytinyağı, biber salçası, turşu, sarımsak, ceviz, limon suyu, kimyon, kekik, karabiber eklenmektedir. Sade veya sossuz tüketerek ihtiyacınız olan besin değeri ve damak zevkiniz doğrultusunda zeytin tüketebilirsiniz. Uslu dilim zeytin serin ve kuru yerde muhafaza edildiğinde bozulmadan uzun süre saklanabilmektedir.

Pratik Kullanım İmkanı Sunan Dilim Zeytin

Dilimlenmiş olarak satılan zeytinlerimizi kolaylıkla kullanabilir ve kahvaltı haricinde birçok farklı öğünde tüketebileceğiniz hale dönüştürebilirsiniz. Kendi salamura suyunda geldiği için size gelen kutuyu açtığınızda buzdolabında kendi salamura suyunda muhafaza edebilmeniz mümkün olmaktadır. Uslu dilim zeytin fiyatları aldığınız kutunun kilogramına göre farklılık göstermektedir. Vücudunuzun direncini artıran, hastalıklara karşı savaşınızda vücudunuzu destekleyen, bağışıklığınızın artmasını sağlayan, sinüzit hastalığının etkilerini azaltan bir besindir. Dilimli hali de tıpkı normal hali gibi antioksidan bileşikler içermektedir ve vücudunuzun toksinlerden arınmasını sağlayan etkileri bulunmaktadır. Vücudunuzda zararlı bakterilerden kaynaklanan rahatsızlıkların tedavisinde de önemli bir rol oynamaktadır. Uslu dilim zeytin ile kan basıncınızı dengeleyebilir, yüksek tansiyon probleminiz için anlık çözümler üretebilirsiniz. Sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmeyen ve el değmeden üretilen uslu dilim zeytinleri geniş kullanım seçeneği ile tüketebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.