WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Uslu Kurutma Zeytin

Uslu Kurutma Zeytin

Uslu kurutma zeytin kurutularak besin değeri yükseltilmiş olan bir zeytin çeşididir. Bozulmadan kolaylıkla saklayabileceğiniz kurutma zeytinin besin değeri doğal zeytine göre daha fazla olduğu için tüketim esnasında da doğal zeytinde olduğu gibi miktar konusunda dikkatli olunmalıdır. Vitaminlerden aminoasitlere kadar zengin bir besin değerine sahip olmaktadır. Kurutulmuş da olsa zeytin olduğu için vücudunuza çok sayıda faydası olmaktadır. Ağrı kesici özelliğinin yanı sıra saçlarınızın da daha kuvvetli olmasını sağlamaktadır. Yeterli miktarda tükettiğinizde sindirim sisteminizi düzenlediği gibi gereğinden fazla tüketmeniz halinde de mide ağrıları çekmenize, ishal olmanıza ve sindirim sistemi problemleri yaşamanıza neden olabilmektedir. Uslu kurutma zeytinlerimizi her yaştan birey güvenle tüketebilmektedir.

Uygun Fiyatlı ve Geniş Ürün Seçenekli Kurutulmuş Zeytin

Kurutularak elde edilen zeytinlerimiz başlangıçta %80 oranında su içerirken bu oran işlem sonrasında oldukça fazla azaltılmış olmaktadır. 5 kg zeytinden ortalama 1 kg kurutulmuş zeytin elde edebilmek mümkün olmaktadır. Karbonhidrat, vitamin, yağ ve protein oranı yüksek olan kurutma zeytinlerimizin siyah ve yeşil çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda kesim tekniklerine göre farklı isimler de almaktadırlar. Uslu kurutma zeytin fiyatları; kurutma tekniğine, zeytini çeşidine göre farklılık göstermektedir. Size hem uygun fiyatlı hem de kaliteli kurutma zeytin seçenekleri sunmaktayız. Satın alacağınız kilograma bağlı olarak da fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Kurutulmuş olan zeytinleri tüketeceğiniz zaman birkaç günlük tüketim miktarınızı cam bir kaba alıp kabın üzerini yaklaşık 1 parmak geçecek kadar miktarda ılık su ile tamamlayabilirsiniz. Zeytinin tuzunun size fazla geldiği durumlarda tuzunu alabilmek için uygulayabileceğiniz alternatif bir yöntemdir.

Güvenle Kullanabileceğiniz Uslu Tipi Kurutma Zeytin

İçerisinde siyah zeytin, çiçek yağı, sirke ve tuz bulunan uslu kurutma zeytin ürünlerimizi güvenle uzun süre kullanabilirsiniz. Serin ve kuru yerde muhafaza ettiğinizde zeytinlerin formunda herhangi bir bozulma olmamaktadır. Size ambalajı ile gönderdiğimiz zeytinleri açtığınızda, buzdolabında muhafaza etmeye başlayabilirsiniz. Tamamen tuzsuz ve tuzlu çeşitleri olan kurutma zeytin çeşitlerimizi hızlı ve güvenli kargo ile adresinize göndermekteyiz. Aroma, renk ve koku vermesi için kullanılmasının yanı sıra bisküvi, kek, kraker gibi ürünlerde de kurutma zeytin kullanılmaktadır. Kurutma zeytin ilaç ve tedavi ürünü olarak sağlık sektöründe de kendisine yer bulmuştur.

Besin Değerleri Korunmuş Olan Uslu Kurutma Zeytin

Taze zeytinlerimizin gerekli ön işlemlerden geçirildikten sonra kurutulması ile beraber besin değeri taze haline göre daha fazla olmaktadır. Kurutma işlemi sonrasında suyun buharlaşması dolayısı ile zeytinin sadece özü kalmaktadır. Kalan özünde de vitaminler, etken maddeler ve besin değerleri daha yüksek olmaktadır. Uslu zeytini çeşitlerinden biri olan kurutma zeytinin faydaları da doğal taze zeytinin faydaları ile aynı olmaktadır. Uslu kurutma zeytin kalbiniz ve tansiyonunuz başta olmak üzere birçok sağlık probleminizin etkisini azaltarak daha sağlıklı olmanıza yardımcı olmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.