WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Uslu Sele Zeytin

Uslu Sele Zeytin

Uslu sele zeytin gönderimlerimizi hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Güneş ışığı almayan yerde saklamanız gereken sele zeytinler damak tadınıza en uygun hale gelene kadar bekletilmelidir. Hijyen koşulları kapsamında kaliteli bir şekilde ürettiğimiz sele zeytinleri günün her saatinde tüketebilirsiniz. Çoğunlukla kahvaltıda veya aperatif olarak tüketilmesi tercih edilmektedir. Ancak başka zeytin çeşidiniz olmaması halinde hamur işlerinizde de iç olarak sele zeytin kullanabilirsiniz. Kuru ve serin yerlerde muhafaza etmeniz gereken sele zeytinlerin nemden uzak tutulması gerekmektedir. Uzun süre boyunca bozulmadan saklayabileceğiniz sele zeytinlerimizi acı hissini damak tadınıza göre ayarlayarak tüketmeye devam edebilirsiniz.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Sele Zeytin Türleri

Kaliteli şartlar altında kaliteli şekilde üretilmiş olan sele zeytinlerimiz siz sipariş verdikten sonra taze, lezzetli ve mümkün olan en hızlı şekilde adresinize aktarılmaktadır. Hem ülkemizde hem de dünyada sele zeytin tüketimi oldukça popülerdir. Özellikle kahvaltıda sele zeytin tüketilmesi daha fazla tercih edilmektedir. Ancak sadece kahvaltıda değil, gün içerisinde her öğününüzde sele zeytine yer bulabilirsiniz. Uslu zeytin fiyatları satın alacağınız sele zeytin çeşidine ve tercih ettiğiniz ürünün kilogramına göre farklılık göstermektedir.

Zahmetli ve Lezzetli Sele Zeytinler

Uslu zeytin özellikleri bakımından değerlendirildiğinde; sele tekniği ile ürettiğimiz zeytinlerimizdir. Sele tekniğine bakıldığında; maliyetli ve zahmetli bir teknik olduğu için sele yöntemi ile yetiştirilen zeytinlerin birçoğu çiftçiler tarafından yetiştirilmektedir. İnce kabuklu ve küçük çekirdekli siyah zeytinlere sele tekniği uygulamaktayız. Olgunlaşmış siyah zeytinler ile elde edilebilmektedir. Sele zeytinlerimizin yüzeyleri kıvırcık olmaktadır. Aroma olarak oldukça lezzetli olan sele zeytinlerimiz az tuzlu oldukları için sağlığınızı da tehdit etmemektedir. Uslu sele zeytin üretiminde zeytinin içerisindeki suyun dışarı atılmasını sağladığımız için lezzet açısından da daha yoğun ve güzel bir lezzeti olmaktadır.

Kahvaltı Sofranız İçin Farklı Sele Zeytin Çeşitleri

Kahvaltı sofralarınızı zenginleştirebilmek için size kuru ve teneke sele zeytin çeşitlerimizi sunmaktayız. Bir kat zeytin bir kat tuz şeklinde zeytinlerin zeytinyağı ve tuzun olduğu bir kaba doldurulması ile kuru sele zeytin elde edilmektedir. Tadının hafif acımsı olmasının yanı sıra tuz oranı fazla olduğu için dayanma süresi de diğer zeytin çeşitlerine göre daha az olmaktadır. En iyi zeytin hangisi dendiğinde, zeytini biraz daha acı sevenler için hasat edilen zeytinin kısa sürede olgunlaştırılıp tüketilmesi için kullanılan bir zeytin çeşididir.

Teneke sele zeytinlerimiz, kuru sele zeytinlerin aksine acı suyun dışarıya atılabilmesi için uygulanan bir yöntemdir. Olgunlaştırma aşamasında zeytinlerin olduğu kaplarımıza yağ eklenmektedir. Zeytinin kuruması önlendiği için kuru sele zeytine göre çok daha uzun süre herhangi bir bozulma olmadan saklanabilmektedir. Uslu sele zeytin ürünlerimizi güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde saklamanız gerekmektedir. Size gönderdiğimiz ambalajlar ile buzdolabında saklamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.