WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Bu üyelik sözleşmesinin kurulması için, istenilen Üye(lik) Bilgilerini ve tespit edeceğiniz şifreyi girmeniz, belirtilen onay ve/veya izinleri vererek [Üye Ol] vb. butonuna basmanız yeterlidir. Zorunlu bilgileri eksiksiz ve hatasız girmenizi özellikle rica ederiz; bir hata fark ederseniz düzeltiniz. Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra fark ettiğiniz eksiklik/hataları ise Üye Girişi kısmından ulaşacağınız Üyelik Bilgilerim bölümünde düzeltebilir veya Müşteri Hizmetlerimiz ile 0 850 304 55 06 no.lu telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz tamamlandığında bu Üyelik Bilgilendirmeleri-Sözleşmesi'ni (form-metin olarak) Üyelik Bilgilerinde belirttiğiniz mail adresine göndereceğiz. Ayrıca www.zeytinvadisi.com.tr’de form olarak yer almaktadır. Üyeye "özel" (taraf olarak bilgileri girilmiş) Sözleşme metni gibi bir metin Şirketimiz sistemlerinde ayrıca muhafaza edilmeyecektir.

Dilediğiniz zaman yukarıda belirtilen iletişim kanallarından ZEYTİN VADİSİ’a yapacağınız sözlü veya yazılı bildirim ile, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz (www.zeytinvadisi.com.tr üyeliğinden ayrılmak için ZEYTİN VADİSİ’ın gönderdiği tüm e-postalarda yer alan "üyelikten ayrıl" linkini de kullanabilirsiniz); aynı şekilde Şirketimiz de üyelikleri sona erdirebilir.

ZEYTİN VADİSİ ve www.zeytinvadisi.com.tr’de üye-müşteri bilgilerinin gizliliği, korunması, işlenmesi-kullanımı, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Kullanım Şartları geçerlidir.

Üyeler tarafından verilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre ZEYTİN VADİSİ veya ilgili kuruluşça sistemlerde ve internet altyapısında alınmıştır. ZEYTİN VADİSİ kullanımlarınızda tüm kredi kartı işlemleri ve onayları ZEYTİN VADİSİ'dan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca çevrimiçi olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler ZEYTİN VADİSİ tarafından görülmez ve kaydedilmez).

www.zeytinvadisi.com.tr’ye üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerin belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve/veya taraflarına yapılan iletişimler, bilgilendirmeler, tanıtım ve reklamlar neticesi bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce yapılacak Mesafeli Satış Sözleşmesine tabidir. Mesafeli Satış Sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır. www.zeytinvadisi.com.tr‘den alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz sipariş ön bilgilendirme formu-mesafeli satış sözleşmesi şartları geçerli olacaktır.

ZEYTİN VADİSİ, www.zeytinvadisi.com.tr ile ilgili her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; ZEYTİN VADİSİ’ın anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları ZEYTİN VADİSİ’a aittir.

Sitemizden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

 

ZEYTİN VADİSİ yukarıdaki konularda ve Üyelerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler ZEYTİN VADİSİ’ın siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan şartlarına tabidir.

Tüm bu konularda ek bilgi almak için ZEYTİN VADİSİ’a danışabilirsiniz.

Üyelerimiz talep ve şikayetlerini şu iletişim kanallarından ulaşarak ZEYTİN VADİSİ’a bildirebilir.

Üyelik işleminiz tamamlandığında belirttiğiniz cep telefonuna/e-posta adresinize " onayınız alındı" vb. bir mesaj göndereceğiz. İstediğiniz her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, gerek söz konusu mesajda, gerek elektronik iletilerimizde belirtilen işlemi (red) yaparak "ticari elektronik iletişimi" durdurabilirsiniz (kanunlar gereği mümkün veya yapılmakla yükümlü olduğumuz iletişimler devam eder).

Yukarıdaki esasları ve kuralları Üye-Müşterimiz olarak benimsiyor, kabul ediyor, anlatılan şartlarda www.zeytinvadisi.com.tr’ye üye olmak istiyor ve/veya belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız şimdi lütfen üyelik sözleşmesi ve/veya kişisel veriler-ticari elektronik ileti gönderimlerine ilişkin ibareler yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek üyelik işlemlerinizi tamamlayınız.