WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Domat Biberli

Domat Biberli Zeytin

Domat biberli zeytin, özel el emeği ile hazırlanan ve diğer zeytin çeşitlerine göre daha aromalı bir tadı olan zeytindir. Ayrıca sofralarınız için de tamamlayıcı bir lezzet olmaktadır. Salamura edilerek tatlandırılan ve oldukça yumuşak bir tada sahip olan domat biberli zeytini firmamızdan sipariş edebilir ve kahvaltı sofralarınızda kullanabilirsiniz. Herhangi bir kimyasal kullanmadan üretilen, acılığı suda giderilen ve tatlandırılarak üretilen domat biberli zeytinlerimizi kahvaltının yanı sıra aperatiflerin yanında da tüketebilirsiniz. Hem zeytinin hem kırmızı yağ biberinin tadını hissetmek isterseniz ise; zeytinyağlarımızdan ve limondan çok az miktarda üzerine sıkarak zeytinlerimizi tüketebilirsiniz. Kimyasal içermemesinin yanı sıra, hijyenik şartlar altında üretilmesine de özenle dikkat ettiğimiz domat biberli zeytinlerimizi güvenle tüketebilirsiniz.

Besin Değeri ve Faydaları Yüksek Olan Domat Biberli Zeytin

Hem ağzınızı tatlandıracak hem de vücudunuza yarar sağlayabilecek besinlerden biri olan biberli yeşil zeytin faydaları aşağıdaki gibidir:

·         Besin değeri oldukça yüksektir ve aynı zamanda vücudunuzun kan akışını da düzenlemektedir.

·         Kalp rahatsızlıklarının önüne geçilebilmesine yardımcı olan bir besindir. Özellikle zeytinyağı da vücuda fayda sağlamaktadır.

·         Yapraklarına kadar her şeyini kullanarak yarar sağlayabilmek mümkün olmaktadır.

·         Tuzla fermente edildiği için tuzsuz halini de talep edebilirsiniz.

·         Hem yetişkinlerin hem de çocukların tüketebildiği ve fayda sağlayabildiği bir besindir.

Hem Kilo Dengesini Hem Besin Dengesini Sağlamak İçin Domat Biberli Zeytin Tüketin

Domat biberli zeytin yüksek sodyum içerdiği için dikkatli bir şekilde tüketilmesi ve yüksek miktarlarda tüketilmemesi gerekmektedir. Ancak eğer yeterli miktarda tüketilir ise besin değeri yüksek olduğu için vücut açısından oldukça faydalıdır. Lif, C vitamini ve E vitamini bakımından zengin olan bir besindir. %12’si karbonhidrat, %3’ü protein ve %85’i yağdan oluşmaktadır. Biberli yeşil zeytin kalori açısından değerlendirildiğinde; 100 gramı 128 kalori içermektedir. Zayıflamak ya da kilo almak isteyenlerin diyetlerinde rahatlıkla tüketebilecekleri domat biberli zeytini firmamızdan sipariş edebilir ve sofralarınıza katabilirsiniz.

Tamamen Organik Domat Biberli Zeytin

Biber dolgulu yeşil zeytin çeşitlerimizde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır ve tamamen organik bir üründür. En uygun dönemde hasat edilmiş olan zeytinlerimiz içerisinden taneleri özenle seçmiş ve doğru yöntem ile hazırlamış bulunmaktayız. Gam haliyle toplanan zeytinlerimiz özel lojistik yöntemleri ile salamura suyunda baskı gördükten sonra sofralarınıza ulaşmaktadır. Biber dolgulu olan zeytinlerimiz kendilerine has bir tada ve aromaya sahiptir. Tatlandırmak için domat zeytinlerimizi fermente etmekteyiz ve sonrasında çekirdekleri çıkartılmaktadır. Ardından tuz içerisinde olgunlaşmalarını bekledikten sonra tuzdan arındırılmış kırmızı biberler zeytinlerin içerisinde yerleştirilmektedir. Sıcak salamura içinde ambalajladığımız domat biberli zeytin çeşitlerimizi size ulaştırmaktayız. Sofralarınıza güvenle bu zeytinleri koyarak isterseniz sadece kahvaltıda tüketebilir ya da diğer besinleriniz ile birleştirerek lezzetli tarifler elde edebilirsiniz. Kendi suyunda buzdolabında muhafaza etmeniz gerekmektedir.

 Domat Biberli Yeşil Zeytin 2 Kg
Yeni Yeni Mahsûl -45 %
Marka: Zeytin Vadisi
Domat cinsi zeytinden üretilen biberli yeşil zeytinzeytinlerimiz yapıldıktan sonra içleri doğal yollarla boşatılarak içlerine dilimlenmiş kapya biber doldurulur ve sofralarınıza lezzet katmaya hazır hale gelir.Tadına doyamayacağınız zeytinimiz sizlere uygun fiyat ve yüksek kalite ile servis edi..
49,00TL 89,00TL
Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 1 Kg Domat Cinsi
Yeni Yeni Mahsûl --5 %
Marka: Zeytin Vadisi
Kendi tarlalarımızda yetiştirip özenle topladığımızDomat cinsi zeytinlerimizin çekirdeklerini çıkararak İçlerine taze ve özenle seçilmiş kapya cinsi dilim biberleri doldurmak suretiyle Sofralarınıza sunulan biberli yeşil zeytinimizin tadına doyamayacaksınız. Üstün lezzet ve özenli pak..
39,90TL 38,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)