WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Domat Çizik

Domat Çizik Zeytin

 

Özellikle kahvaltılarda tüketilen domat çizik zeytin sahip olduğu lezzetle en çok ilgi gören zeytin türleri arasında gelir. Toplanma dönemi ve yetiştirme koşullarına dikkat edilmesiyle sofralarınızda güvenle yer verebileceğiniz ürünlerdendir. Orta irilikte olan domat zeytin çeşidi genellikle dolmalık zeytin olarak tüketilir. Etli ve lezzetli yapıya sahip olmasıyla yeşil sofralık zeytinler arasında yerini alır. Sinir hücrelerinizi korumaya yardımcı olan yeşil çizik zeytin, hafızanızın güçlenmesine katkı sağlar. Sağlığa faydalı oluşuyla ve kendisine özel aromasını kaybetmeden güvenle tüketiminize hazır hale getirilen zeytinler, her türlü koşula dikkat edilerek lezzetlendirilir.

 
Doğal Süreçlerle Hazırlanan Domat Çizik Zeytin

 

Hasat zamanı ağaç üzerinden özenle toplanan yeşil zeytinler, su ve tuz içerisinde belirli bir süre bekler. Yeşil zeytinden gelen acılık gidene kadar lezzetlendirildikten sonra sofralarınızdaki halini alır. D vitamini açısından zengin olan domat yeşil zeytin, insan sağlığı açısından oldukça faydalıdır. Limon sarısı ve yeşil arasındaki kendisine özel rengiyle iştahlarınızı açan bir görünüme sahiptir.

 

En kaliteli ve lezzetli ürünleri tüketiciyle buluşturan işletmemiz, her süreçte hijyen koşullarını önemser. Sofralarınıza gelen yeşil çizik zeytini gönül rahatlığıyla tüketebilmeniz açısından her aşamaya özen gösterir. Yeşil zeytinler, çizilerek lezzetlendirildiğinden bütün tat ve aroma ürünün tamamında kendisini hissettirir. Sofralık zeytinler arasında ideal bir yere sahip olan domat çizik zeytin, en sevilen alternatiflerden olur.

 

Hem Sağlıklı Hem Lezzetli Yeşil Zeytin

 

Karaciğeri temizleme özelliği bulunan yeşil zeytin, özel yöntemlerle üretilerek doğallığından gelen tüm aromasını hissetmenizi sağlar. Hem faydalı hem lezzetli oluşu sayesinde herkesin severek tükettiği zeytin çeşitlerindendir. Doğal yeşil renginin kararmamasına dikkat edildiğinden lezzetinin yanı sıra gözlerinize hitap eder. Orta büyüklükte yapıya sahip olan domat zeytin ağacı, yayvan yapraklı ve çok verimli yapıya sahip olmasıyla lezzetli meyvelerini verir.

 

Ağacın sarkık dallarından özenle toplanan zeytinler, işletmemizde güvenli süreçlerden geçerek sizler için hazırlanır. Herhangi bir katkı maddesi içermeden içeriğindeki vitamin ve mineralleri koruyarak herkesin rahatlıkla tüketebileceği şekilde üretilir. Doğal fermantasyon süreçlerinden geçirerek tatlandırılan ürün, dokusu, tadı ve yağ oranıyla keyifle tüketmeniz için son derece uygundur.

 

Kendisine Has Aroması ile Sofraları Güzelleştirir

 

Domat zeytin özellikleri arasında en çok dikkat çeken, kendisine has aroması ve özel rengidir. Kahvaltıların vazgeçilmezlerinden oluşunu tadına ve ideal rengine borçludur. İşletmemiz bünyesinde özenle işlenen zeytin, sindirime yardımcı olmasının yanında cildinizin özellikle soğuk aylarda nemli kalmasına yardımcı olur. Ambalajı ve sahip olduğu özellikler sayesinde uzun süre uygun koşullarda muhafaza edebilir, kahvaltılarınızda kullanabilirsiniz.

 

Domat çizik zeytin metabolizmanın çalışmasına katkı sağlayarak özellikle çocuklardaki gelişimi destekler. Kalp sağlığının güçlenmesini sağladığı gibi mide rahatsızlıklarının ortadan kalkmasına yardım eder. Vücuttaki kolesterol dengesinin sağlanması açısından fayda sağlar. Vitamin ve mineraller yönünden zengin olan domat çizik zeytini işletmemiz farkıyla güvenle tüketebilirsiniz.


Bu kategoride ürün bulunamadı.