WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Domat Dilim

Domat Dilim Zeytin

 

Domat dilim zeytin sahip olduğu özel form ve lezzetle yalnızca kahvaltılarınızda değil, pek çok alanda kullanabilmeniz açısından uygundur. Titizlikle seçilen ve dilimlenen zeytinler, güvenle sofralarda yerini alır. Soğuk mezeleri ve salatalarınızı lezzetlendirebilmeniz için ideal bir üründür. Dilerseniz çeşitli baharatlarla tatlandırabilir, farklı ürünlerle birleştirerek tüketebilirsiniz. Çekirdek içermemesi ve pratik şekilde tüketilebilen yapısıyla en sevilen zeytin çeşitleri arasında önemli yere sahiptir. Domat zeytinin yapılışı esnasında steril koşullar gözetilir ve özenle dilimlenerek sofralarınıza taşınır.

 

Pizza ve Sandviçlerinizde Dilimlenmiş Zeytin Lezzeti

 

Ege bölgesinden esintiler taşıyan domat zeytin, özenle dilimlenir ve anında kullanmanız için hazır hale getirilir. Zeytinin doğal aroması ve lezzeti korunduğundan farklı yiyecekleri tatlandırmanız için uygun özelliklere sahiptir. Pratik atıştırmalıklardan olan sandviçlerinizi dilimli zeytin sayesinde rahatlıkla lezzetlendirebilirsiniz. Tercihe bağlı olarak farklı soslarla uyumlu olarak tüketebileceğiniz dilimli zeytinle pek çok farklı tarif hazırlamanız mümkündür.

 

Pizzalarınızın üzerini süslemenizi ve aroma katmanızı sağlayacak olan domat dilim zeytin tam kıvamında oluşuyla sevilerek tüketilen ürünler arasındadır. Zeytin ağacının dallarından dikkatle toplanan zeytinler, özel süreçlerden geçer ve özenle dilimlenerek tüketicilerimize sunulur. Yüksek oranda E vitamini içermesi sayesinde antioksidan ve lezzetli besin öğeleri arasında yer alır.

 

Çekirdeksiz Pratik Tüketim İçin Domat Dilim Zeytin

 

Titizlike ayıklanan çekirdekleri ve dilimlenmiş formuyla çocukların rahatlıkla tüketebileceği şekilde hazırlanır. Çekirdek ayıklamanıza gerek kalmadan her türlü yiyecekle beraber tüketilir. Dilimli yeşil zeytin vitamin ve mineraller açısından yararlı olmasının yanında sindirim sisteminin korunmasında görev alır. Doğal ve katkısız olarak üretilen zeytinler, göz sağlığınız için de oldukça yararlıdır.

 

Yeşil zeytin, kan hücrelerini dengeleyici özellikleri sayesinde şeker yükselmesini engeller. Gün içerisinde tokluk hissinin uzun süre kalıcı olmasını sağlayarak diyet menülerinizdeki yerini alır. Belirli yaşın üstündeki kişilerde romatizma ve eklem ağrılarını azaltıcı etkisi bulunur. Midede bulunan asit oranının artmasını önler ve mide rahatsızlıklarının önüne geçer. Dilimli domat zeytin, tek başına tüketebileceğiniz gibi soslayarak veya farklı yiyeceklerinizde garnitür olarak kullanabileceğiniz ideal bir zeytin türüdür.

 
%100 Güvenilir Üretim Süreçleri ile Sofralarınıza Gelir

 

Her koşulda güvenilir üretim süreçlerini benimseyen işletmemiz, dalından sofranıza gelene kadar güvence sağlar. %100 müşteri memnuniyeti odaklı üretimlerimiz, zeytinin özel aromasını muhafaza ederek daha lezzetli şekilde tüketiciyle buluşturur. Domat zeytinyağı ve zeytin ürünlerinden gelen özel aroma, damaklarınızda memnun kalacağınız bir tat bırakır. Domat zeytin cinsi, yediden yetmişe herkesin severek tüketebileceği zeytin türleri arasındadır.

 

Domat dilim zeytin özel yapısı ve iştah açıcı rengiyle sofralarınızı renklendirmenizi sağlar. Kahvaltı sofralarına yeni zeytin alternatifi arayanların favori tercihlerinden olur. Domat zeytin türünün kendisine has yapısı, rengi ve kokusu sofralarınızda tüm güzelliğiyle yerini alır. İlk günden beri firmamız güvencesiyle tüketiciyle buluşan ürünlerimiz, kalitesinden ve güvenilirliğinden hiçbir zaman ödün vermez.

Bu kategoride ürün bulunamadı.