WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Domat Izgara

Domat Izgara Zeytin

 

Domat ızgara zeytin dikkatle toplanan ve çekirdekleri çıkarılan zeytinlerin yüksek sıcaklıkta ızgara yapılmasıyla elde edilir. Izgara sayesinde yeşil zeytinlerin aroması açığa çıkar ve tam kıvamında bir lezzete erişir. Kahvaltılarda sevilerek tüketilebileceği gibi mezelerde kullanabilmeniz açısından idealdir. Izgara makineleri yardımıyla iz verilen zeytinler, hem lezzet hem de görsel açıdan sofralarınızı zenginleştirecek niteliktedir. E vitamini açısından zengin olan yeşil zeytin, vücudunuzdaki toksinleri atmanıza yardımcı olur. İşletmemiz farkıyla tüketiminize sunulan ızgara zeytin sahip olduğu aroma ve lezzetle sofralarınızdaki yerini alacaktır.

 

Domat Zeytinin Izgara ile Mükemmel Buluşması

 

Ege’nin en sevilen zeytin türleri arasına adını yazdırmış olan domat zeytin, ızgarayla buluşarak yeni bir lezzet ortaya çıkarır. Özel olarak işlenen zeytinler, ızgara makinelerine basılarak ideal bir form ve görünüme kavuşur. İştah açan görüntüsü ve özellikleri sayesinde salatalarınızı ve mezelerinizi renklendirebilmenizi sağlar.

 

Domat ızgara zeytin kahvaltı sofralarınıza yenilikçi bir lezzet katarak damak tadınıza göre şekillendirebileceğiniz bir üründür. Zevkinize yönelik farklı baharatlar veya soslarla tatlandırabilir, meze tariflerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. %100 kalite güvencesiyle tüketici odaklı olarak hizmet veren işletmemiz, her süreci özenle işleyerek zeytinin tüm çeşitlerinden yararlanabilmenizi sağlar.

 

Özel Sosuyla Harmanlanan Sofralık Izgara Zeytin

 

Özel soslarla marine edilen yeşil ızgara zeytin çekirdeği çıkarılan domat zeytinlerin özenle işlenmesiyle üretilir. Ağaç dalından yeşil olarak toplanan zeytinler, tesislerde hijyenik koşullara uygun olarak işlemlerden geçer. Özel fermantasyon süreçlerinden geçirilen zeytine ızgara üzerinde son dokunuş yapılarak tüketiminize sunulur.

 

İlk olarak hasat edilen zeytin olan domat cinsi, özel aroması ve doğallığı ile en çok tercih edilenlerdendir. Sofralardan eksik olmayan yeşil zeytin, ızgara edilmesi sayesinde daha yoğun ve özel bir lezzete kavuşur. Göz sağlığınız için yararlı olan yeşil zeytin, kalp ve damar sağlığınızı korumanıza katkı sağlar.

 

Doğal ve Koruyucu İçermeyen Üretim Süreçleri

 

Domat zeytinin yapılışı için geçirilen süreçlerde ortamın hijyeninden ürünleri saklama koşullarına kadar her noktaya titizlikle dikkat edilir. Dalından toplanmasından itibaren doğal süreçlerle tatlandırılan zeytin, herhangi bir koruyucu madde içermemesiyle bütün faydalarını korumaya devam eder. Gerek görsel gerek lezzet açısından damaklarınıza hitap edecek olan ızgara zeytin, en özel kahvaltı sofralarınızı süsler. Ege’nin verimli topraklarından ilham alan bir lezzet olan domat zeytinin titizlikle işlenmesiyle vazgeçilmez bir tat ortaya çıkar.

 

Domat ızgara zeytin titizlikle hasat edildikten sonra lezzetini arttırmak için özel süreçlerden geçer ve ambalajlanarak tüketiminize hazırlanır. Özel olarak marine edilmesi sonucu kendisine özel dokusu ve aromasıyla sofralarınıza yeni bir lezzet katar. Düzenli olarak tüketilmesi önerilen yeşil zeytin, güçlü vitamin ve mineralleri bünyesinde barındırır. Sindirim sistemi ve mide sağlığı açısından pek çok faydası bulunmasıyla rahatlıkla tüketilir. Bütün süreçlere özen gösteren işletmemiz tarafından sunulan zeytin çeşitlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilir, sofralarınızdan zeytin lezzetini eksik etmemiş olursunuz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.