WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Domat Kırma

Domat Kırma Zeytin

 

En doğal zeytin türlerinden birisi olan domat kırma zeytin tadı ve özellikleri ile kahvaltı sofralarında tercih edilir. Kırma usülü ile tatlandırılan zeytinler, tat yoğunluğu ve aroma bakımından güçlü özelliklere sahiptir. Orta boyda olacak şekilde sofralara gelen zeytinler, sahip olduğu tat ve renk değişikliğe uğramadan hijyenik koşullar altında işlemlerden geçilir. Domat kırma yeşil zeytin olarak tüketiminize sunulan ürün, yağ oranı ve sağlık açısından faydalı oluşu ile idealdir. Kahvaltılarınızda veya ara öğünlerde keyifle tüketebilir, zeytinin antioksidan niteliklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Zeytin Ağaçlarından Gelen Doğal Kırma Zeytin Lezzeti

 

Yeşilken toplanan zeytinler, üzerlerine vurularak kırılır ve belirli süre boyunca özel su içerisinde bekler. Üretim süreçlerinde düzenli olarak kontrolden geçen zeytinlerin sahip olduğu doğal acılığı yitirmesi beklenir. Kırılan yeşil zeytinler, özel süreçlerle tatlandırılarak afiyetle tüketmenize uygun hale getirilir. Tadı ve boyutlarıyla kahvaltılarda en çok tercih edilen türler arasındadır.

 

Domat kırma zeytin sofralık olan ideal lezzetiyle yüksek et oranına sahiptir. Ağaç dalında çiçeklerden zeytine dönüşen bu doğal besin, mide ve sindirim rahatsızlıklarınızın geçmesine yardımcı olur. Yetişkinler ve çocukların rahatlıkla tüketebileceği bir üründür. Kırma usülü ile üretilmesinden dolayı çekirdekleri kolay şekilde çıkar. Firmamız güvencesiyle sofralarınızda domat kırma zeytin lezzetine yer açabilirsiniz.

 

Özenle Seçilen Zeytinlerle Eşsiz Aroma ve Tat Dengesi

 

Ege bölgesinin eşsiz tatlarından olan domat cinsi zeytin, Edremit veya Ayvalık kırma zeytin olarak sıklıkla sofralarda yer edinir. Lezzet bakımından önde gelen zeytin türlerinden olan ürün, iriliği ve et çekirdek oranıyla oldukça sevilir. Tek başına lezzetle tüketilmesinin yanında poğaça veya sandviç gibi hamur işleriyle son derece uyumludur.

 

Tam zamanında dalından koparılan zeytinlerden üretilen ürün, her aşamasında temizlik koşulları gözetilerek işlemlerden geçer. Tüketicilerin gönül rahatlığıyla tüketebilecekleri domat kırma zeytin, karaciğer yağlanmasını önleyici etkiye sahiptir. Antioksidan açısından mükemmel bir besin kaynağı olan zeytini hücre sağlığınızı korumak ve metabolizmanızı düzenlemek için düzenli olarak tüketebilirsiniz.

 

En Uygun Fiyat Seçenekleriyle Güvenli Zeytin Üretimi

 

Tüketici odaklı olarak hizmet veren firmamız, %100 güvenceli olarak en uygun fiyat alternatiflerini bir araya getirir. Gerek üretim süreçlerinin güvenilirliği gerekse ürünlerin lezzeti açısından kaliteden ödün vermeyen yaklaşımlarımız, domat yeşil zeytin lezzetini sizlerle buluşturur. Sofralarınızdan eksik etmeyeceğiniz, poğaça ve açmalarınızı lezzetlendirebileceğiniz en sevilen zeytin alternatifinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

 

Domat kırma zeytin dolgunluk oranı ve ekşilik dengesiyle eşsiz bir lezzet sunar. Rahatlıkla tüketebilmeniz için acılığı giderilen zeytinler, özel suda bekletilerek tüketmenize uygun hale getirilir. Kimyasal madde içermeden özenle hazırlanan ürünlerimiz elinize ulaşmaya hazırlanır. Yeşil zeytin, sağlıklı beslenme programınızı desteklemesinin yanında saç ve cilt sağlığınız açısından pek çok yarara sahiptir. Doymamış yağ asitleri bakımından zengin olan kırma zeytinin faydalarından ve lezzetinden firmamız kalitesiyle faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Domat Kırma Doğal Yeşil Zeytin 2 Kg
Yeni Çok Satan Yeni Mahsûl -19 %
Marka: Zeytin Vadisi
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Yetiştirip TopladığımızDomat Cinsi Zeytin Ağacından Elde Edilen ZeytinlerimiziDoğal Yollarla İşleyerek Sofralarınıza Hazır Hale Getiriyoruz.Ürünümüzün Net Ağırlığı 2 Kg'dir.Suyundan Çıkarmadığınız Sürece Saklama Süresi 1 Yıldır.Afiyetle Tüketiniz...
56,00TL 69,00TL
Kırma Yeşil Zeytin 1 Kg Domat Cinsi
Yeni Çok Satan Yeni Mahsûl -0 %
Marka: Zeytin Vadisi
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Yetiştirip TopladığımızDomat Cinsi Zeytin Ağacından Elde Edilen ZeytinlerimiziDoğal Yollarla İşleyerek Sofralarınıza Hazır Hale Getiriyoruz.Ürünümüzün Net Ağırlığı 2 Kg'dir.Suyundan Çıkarmadığınız Sürece Saklama Süresi 1 Yıldır.Afiyetle Tüketiniz...
36,90TL 37,00TL
Naturel Kırma Yeşil Zeytin 1300 GR
Yeni Yeni Mahsûl --2 %
Marka: Zeytin Vadisi
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Yetiştirip TopladığımızDomat Cinsi Zeytin Ağacından Elde Edilen ZeytinlerimiziDoğal Yollarla İşleyerek Sofralarınıza Hazır Hale Getiriyoruz.Ürünümüzün Net Ağırlığı 1300 Gr'dir.Suyundan Çıkarmadığınız Sürece Saklama Süresi 1 Yıldır.Afiyetle Tüketiniz...
39,90TL 39,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)