WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Domat Kokteyl

Domat Kokteyl

Domat Kokteyl

Domat Kokteyl

Domat Kokteyl Zeytin

 

Domat kokteyl zeytin hassasiyetle toplanan yeşil zeytinlerin özel süreçlerden geçirilerek tüketime hazırlanmasıyla elde edilir. Diriliği ve doğallığı yansıtan canlı yeşil rengini koruyan zeytinler, kahvaltılarda ya da garnitür olarak tercih edilir. Belirlenen olgunluğa erişen zeytinler toplandıktan sonra fermente süreçlerinden ve hassas kontrol aşamalarından geçer. Kokteyl türü domat zeytin doğal süreçlerle lezzetlendirilerek kahvaltı sofralarınızda tüketime uygun şekle getirilir. Hafif baharatlar veya farklı lezzetlerle birleştirerek sofralarınızdaki zeytin alternatiflerini çeşitlendirmeniz mümkündür. Özellikle şık sunumlar için ideal bir tür olan kokteyl zeytinle sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz.

 

Kahvaltı Sofralarına Renk Katan Domat Kokteyl Zeytin

 

Kahvaltınızdaki çeşitliliği arttıracak nitelikte olan kokteyl zeytin, sahip olduğu parlak renk ve aromasıyla kalitesini ortaya koyar. Yağ oranı ve etli dokusu ile iştah açıcı niteliklere sahip olan domat cinsi zeytin, doğal süreçlerden geçirilerek sizler için hazırlanır. Sade sunumlarda bile lezzetiyle ilgi uyandıran kokteyl zeytini pek çok farklı tarifte değerlendirebilir, dilerseniz tek olarak tüketebilirsiniz.

 

Nitelikleri sayesinde herkes tarafından tercih edilen domat kokteyl zeytin soslardan soğuk mezelere kadar farklı yiyeceklerle yüksek uyuma sahiptir. Kalp ritminin düzenlenmesinde etkili olan yeşil zeytin, içerdiği antioksidanlarla sağlığınız açısından sayısız faydaya sahiptir. Firmamızın sağladığı üretim koşulları ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımları sayesinde kokteyl zeytinden gelen lezzetle sofralarınızı renklendirebilirsiniz.

 

Küçük Atıştırmalıklarınızı Kokteyl Zeytinle Lezzetlendirin

 

Sandviç veya salata gibi pratik ara öğünlerde kullanabileceğiniz kokteyl zeytin, eşsiz lezzetiyle tüketiminize hazırdır. Çeşitli soslardan küçük atıştırmalıklara kadar pek çok noktada zeytinin aromasından ve faydalarından yararlanabilirsiniz. Domat zeytin özellikleri arasında ideal etlilik oranı ve tat dengesi ön plandadır. Bu nedenle sofralık olarak tercih edilebilecek en uygun zeytin alternatiflerinden birisidir.

 

En sade sunumlarda bile lezzetiyle ön plana çıkacak olan domat kokteyl zeytin, cilt sağlığı açısından oldukça yararlıdır. E vitamini ve mineraller açısından zengin oluşuyla sağlıklı sofralarda yer bulur. Eklem ve romatizma ağrılarına iyi gelen yapısı sayesinde herkesin tüketimine uygundur. Domat cinsi zeytinin faydalarından ve kendisine özel aroma dengesinden işletmemiz güvencesiyle faydalanarak lezzetli sofralar hazırlayabilirsiniz.

 

Yüksek Besin Değeri ve Lezzeti ile Vazgeçilmez Domat Zeytin

 

Kokteyl domat zeytin yapılışı bakımından ideal tat ve aromaya erişebilmesi için özel süreçlerden geçmelidir. Büyük bir hassasiyetle ve özenle tatlanması sağlanan zeytinler, steril koşullar altında paketlenmeye hazır hale getirilir. İştah açıcı rengi ve genel özellikleri göz önünde bulundurulduğunda kahvaltı sofralarından eksik edilmeyecek bir üründür.

 

Kokteyl zeytin, sahip olduğu lezzet dengesi sayesinde tek başına bile sevilerek tüketilir. Zengin besin değerlerine sahip olan domat kokteyl zeytin doğal olarak tatlandırılır ve kahvaltılarda sıkça tüketilen türler arasındaki yerini alır. Bütün aile üyelerinin sağlıkla ve güvenle tüketeceği ürün, işletmemiz kalitesiyle sofralarınıza taşınır. Yeşil zeytin, saç köklerinizin güçlenmesine ve cildinizin daha sağlıklı görünmesine katkı sağlar.

 

Kokteyl Yeşil Zeytin 1 Kg
Yeni Yeni Mahsûl -5 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi sofralarınıza ulaşan zeytinlerini tamamen el yapımıve hiçbir kimyasal kullanmadan doğal yollarla üretmektedir.Zeytinlerimiz kendi tarlalarımızda Manisa'nın Akhisar ilçesinde zeytinin başkentinde yetiştirilmektedir.Zeytinlerimizin sudan çıkarmadığınız sürece kullanım ömrü bir yıldır.Afi..
36,90TL 39,00TL
Kokteyl Yeşil Zeytin 2 Kg
Yeni Yeni Mahsûl -18 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi sofralarınıza ulaşan zeytinlerini tamamen el yapımıve hiçbir kimyasal kullanmadan doğal yollarla üretmektedir.Zeytinlerimiz kendi tarlalarımızda Manisa'nın Akhisar ilçesinde zeytinin başkentinde yetiştirilmektedir.Zeytinlerimizin sudan çıkarmadığınız sürece kullanım ömrü bir yıldır.Afi..
58,00TL 71,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)