WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Domat Pembe Çizik

Domat Pembe Çizik

Domat Pembe Çizik

Domat Pembe Çizik

Domat Pembe Çizik Zeytin

 

Domat pembe çizik zeytin ağaç dalındaki zeytinlerin yeşil pembe renge büründükten sonra hasat edilmesiyle üretilir. İriliklerine göre özenle ayıklanan zeytinler, çizilerek acılığının gitmesi sağlanır. Özel su içerisinde bekletilen zeytinlerin istenen kıvama ve olgunluğa erişmesi beklenir. İdeal tat dengesine kavuşan pembe çizik zeytin sofranızdaki yerini almaya uygun hale getirilir. İlk günden beri kaliteden asla ödün vermeyen üretim süreçlerimiz sayesinde sofralarınızdaki zeytin çeşitliliğine bir yenisi daha eklenir. Ekşiliği ve formuyla en çok tercih edilen türler arasında yer alan ürün, kimyasal madde içermeyen yapısıyla güvenle tüketilir.

 

Çizme Usülü Domat Pembe Zeytinle Kahvaltılarınızı Renklendirin

 

Kahvaltı sofralarınıza ayrı bir hava katacak olan pembe zeytin, tamamen doğal aşamalardan geçerek hazırlanır. Tuz ve limon kullanılarak zenginleştirilen aroması, kahvaltılarda veya ara öğünlerde severek tüketilmesini sağlar. Sofralık çizik zeytinler arasında ayrı bir yeri olan pembe zeytin rengi ve sertlik oranıyla en ideal türler arasındadır.

 

Belirli olgunluğa erişen zeytinlerimiz, özenle toplanır ve doğal süreçlerle tatlandırılır. Yeşil zeytine göre olgunluk düzeyi daha fazla olan domat pembe çizik zeytin kıvam açısından ideal bir dengeye sahiptir. Çizilmiş olan zeytinler, özel salamura içerisinde bekletilerek aradığınız lezzete kavuşmanızı sağlar. Hücreleri koruyucu ve antioksidan görevi gören zeytin, vitamin ve mineraller bakımından zengindir.

 

İdeal Ekşilik ve Aroma Dengesini Buluşturan Pembe Çizik Zeytin

 

Özel ve hassas süreçlerden geçen zeytinler, zeytin aromasının ideal ekşilik oranıyla birleşimini sevenler açısından oldukça uygundur. Kokusu ve doğal aromasından ödün vermeyen zeytin, pembe görünümüyle diğer zeytin türlerinden ayrılır. Olgunluk dönemine bağlı olarak aldığı özel renk, aynı zamanda iştah açıcıdır. Sahip olduğu aromatik yağ ve sert yapısıyla ideal tüketime sahiptir.

 

Dalından toplanan zeytinler, özenle çizilerek tuz ve ekşilik oranının tam anlamıyla işlemesi sağlanır. Tam ayarında ve zeytinin doğallığını bozmayacak şekilde uygulanan aşamalar sayesinde tam kıvama erişir. Sindirim sisteminden kalp sağlığına kadar geniş fayda alanına sahip olan zeytin, geçmişten günümüze sağlıklı yaşamın simgesi haline gelmiş bir besin öğesidir.

 

%100 Kaliteli ve Güvenilir Koşullar Altında Sağlıklı Üretim

 

Domat pembe çizik zeytin salamurası eşsiz lezzetin zeytinin içerisine kadar işlemesini sağlar. Sahip olduğu aromanın ve lezzet dengesinin uzun süre kalıcı olması istenir. Sağlıklı üretim koşullarına üst düzey dikkat eden firmamız, %100 kalite ve güvenceden ödün vermeyerek pek çok zeytin türünü sofralarınıza taşır. Sert daneleri ve yüksek aromalı yapısıyla pembe çizik zeytin farkını hissedebilirsiniz.

 

Özel süreçlerden geçerek son haline getirilen domat pembe çizik zeytin vitamin ve mineral deposudur. Sağlığınız açısından sayılamayacak kadar çok faydaya sahip olan zeytin, antioksidan özellikleriyle tüketilmesi tavsiye edilen doğal gıda öğelerindendir. Üretim süreçlerinde kalite odaklı yaklaşımlar benimseyen işletmemizin sunmuş olduğu ürün alternatifleriyle sofralarınızı canlandırmanız mümkündür. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.