WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Domat Portakal

Domat Portakal

Domat Portakal

Domat Portakal

Domat Portakallı Zeytin
 

Portakalın özel aromasını zeytinle beraber sunan domat portakallı zeytin sofralarınızı zenginleştirmek için tercih edebileceğiniz türlerdendir. Ege bölgesinden gelen ferahlığı hissetmenizi sağlayacak olan portakallı zeytin, iştahınızı açan bir görsellik sunar. Toplanma zamanı geldiğinde özenle alınan zeytinler, özel işlemlerden geçerek tatlandırılır. İri taneli domat yeşil zeytin içerisinde bulunan portakal dolgusu, sofralarınıza yeni lezzetler katmanızı sağlar. Domat zeytinin doğallığından gelen işlenebilir yapısı, farklı zeytin alternatifleri oluşturmak açısından idealdir. Portakal ve zeytinin has aromasını buluşturan ürünle kahvaltılarınıza yeni tatlar katabilirsiniz.

 

Kahvaltılarınıza Yeni Lezzet Katacak Portakal Dolgulu Zeytin

 

Zeytinden vazgeçemeyenlerin kahvaltılarına yeni bir lezzet katmalarına yönelik olarak geliştirilmiş portakallı zeytin, özenle tüketiminize sunulur. Çekirdeği çıkarılan yeşil zeytinlerin içerisine eşsiz aromasını bırakacak olan portakal kabukları yerleştirilir. Taze portakal kabukları titizlikle ince şekilde kesilerek zeytinlerin içerisindeki yerini alır.

 

İçerdiği portakal sayesinde Akdeniz yöresinden esintiler taşıyan domat portakallı zeytin ekşi ve tatlıyı bir arada sevenlerin tercihlerinden olur. Hasat dönemi geldiği zaman domat zeytinler dikkatle toplanarak işlenmeye hazır hale getirilir. Tatlandırma süreçlerinden geçerek son halini alan ürün, aromasıyla salatalarınıza veya farklı tariflerinize lezzet katmanızı sağlar.

 

Aromatik Lezzet Sevenlere Özel Portakallı Zeytin Alternatifi

 

Yoğun aromaya sahip olan bir kış meyvesi olan portakal, kokusu ve tadıyla sıklıkla tüketilir. Domat zeytinle birleşen portakal ise özellikle aromatik ve gurme tatlardan hoşlananların damaklarına hitap eder. Domat zeytinin yapılışı aşamasında zeytinlerin içerisinde özenle yerini alan portakal kabukları, aromasını tam anlamıyla vererek eşsiz bir lezzet sunar. Tatlımsı tada ve zeytinin has özelliklerine sahip olan ürün, sofralarınıza yeni bir bakış açısı getirir.

 

Turuncu ve yeşilin mükemmel uyumunu yansıtacak olan ürün, portakal kabuğunun faydalarını da sunar. Portakal kabuğu ve zeytin, bağırsak hareketlerini düzenlemesiyle sindirim sisteminiz açısından oldukça faydalıdır. Tüketirken ferahlık hissini uyandıracak zeytin alternatifimizi firmamız farkı ve güvencesiyle deneyimleyebilirsiniz.

 

Doğal ve Güvenilir Süreçlerden Geçerek Evlerinize Gelen Lezzet

 

Domat zeytin özellikleri arasında yer alan en önemli nokta, pek çok farklı lezzetle yüksek uyuma sahip olmasıdır. Portakal ile tatlandırılarak sofralarınıza gelen zeytin, ideal bir lezzet alternatifi sunar. Tazeliğini koruyarak elinize ulaşan ürün, soğuk salatalarınıza renk katacak niteliktedir. Çekirdeksiz oluşu ve pratik biçimde tüketilmesiyle zeytinle portakalın üst düzey uyumunu deneyimlemenizi sağlar. Cilt sağlığınızı korumanıza yardımcı olan yeşil zeytin, ihtiyacınız olan mineralleri almanıza katkı verir.

 

Domat portakallı zeytin katkı maddesi veya koruyucu içermeden tüketime hazırlanır. Meze ve salatalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün, formu ve aromasıyla oldukça iştah açıcı niteliktedir. Limon, portakal ve tuz dengesinin tam kıvamında birleşimi olan ürün, steril şartlar altında tüketiminize hazırlanır. Uygun fiyat kalite dengesinin sunan işletmemiz, zeytinin tüm faydalarından ve özel aromasından yararlanmanız için %100 müşteri memnuniyetini benimser.

Portakal Dolgulu Yeşil Zeytin 900 GR
Yeni Yeni Mahsûl --2 %
Marka: Zeytin Vadisi
Tüketmeye hazır hale getirilen doğal yollarla üretilmiş zeytinimiz içlerindeki çekirdekleri boşaltılarak portakal kabuğu ile dolgusu yapılır.Dolgusu yapılan zeytinlerimiz steril bir şekilde paketlemesi yapılaraksizlere sunumu gerçekleştirilir.Sizlere sadece afiyetle tüketmek kalır.Zeytinimiz su..
42,90TL 42,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)