WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Domat Sarımsaklı

Domat Sarımsaklı

Domat Sarımsaklı

Domat Sarımsaklı

Domat Sarımsaklı Zeytin

 

Sağlıklı zeytin çeşitlerine alternatif olan domat sarımsaklı zeytin doğal ürünlerle lezzetlendirilerek sofranıza gelir. Sarımsak lezzetini ve aromasını zeytinle buluşturan ürün, tam bir şifa kaynağıdır. Hasat döneminde dikkatle toplanan zeytinler, çekirdeklerinden özenle arındırılır. Sarımsaklarla beraber fermente edilerek bütün aromaların birbirine geçmesi sağlanır. Sarımsak dolgulu zeytin faydalı özelliklerinin yanı sıra lezzetiyle de sofralarınızdan eksik olmayacak bir üründür. Sarımsakla birlikte zeytinyağı ve tuzla tatlandırılan domat zeytin, tüm lezzeti ve aromasıya keyifle tüketilir. İşletmemiz ayrıcalıkları ile zeytinin doğallığını sarımsakla buluşturan alternatiflerimizi deneyebilirsiniz.

 

Domat Yeşil Zeytin ve Sarımsağın İdeal Birlikteliği

 

Özenle seçilen domat cinsi yeşil zeytinlerden elde edilen ürün, sarımsakla birleştirilerek lezzetinin katlanması sağlanır. Fermantasyon yöntemiyle tatlandırılan zeytinler, çekirdeksiz ve kolay tüketilebilen yapıya sahiptir. Domat zeytinin dolgun yapısı ve tat özellikleri, üst düzey aroma hissetmenizi sağlar. Sarımsaktan gelen lezzet sayesinde garnitür olarak farklı tarifleri lezzetlendirmede kullanılabilir.

 

Domat sarımsaklı zeytin günümüzde sevilerek tüketilen ideal zeytin alternatifleri arasında yerini almıştır. Toplanışından ambalajlanmasına kadar hijyenik şartlar gözetilerek yürütülen üretim süreçleri, müşterilerimizin güvenini kazanır. Kendisine özgü aromaya ve iri yapıya sahip olan ürün, iştah açıcı nitelikleriyle sofranızda yer almaya hazırdır.

 

Sarımsak ve Zeytinden Gelen Doğal Antioksidan Etki

 

Günümüzde sıklıkla tüketilen biber veya domates dolgulu zeytin alternatiflerine ek olarak ürettiğimiz sarımsaklı zeytin, içerdiği besin öğeleriyle antioksidan özelliklere sahiptir. Doğal bir antibiyotik niteliğinde olan sarımsak, bağışıklık sisteminizin güçlenmesini sağlar. Kan dolaşımının hızlanmasını sağlayan ve pek çok yiyeceğe uyum sağlayan bir besin deposudur.

 

Zeytin ve sarımsak, E vitamini açısından zengin olmaları sayesinde cilt ve göz sağlığı açısından pek çok faydaya sahiptir. Toksinlerin vücudunuzdan uzaklaştırılmasına katkı sağlar. Her iki besin de bağışıklık sistemini güçlendirici etkisiyle vücudun ihtiyaç duyduğu bileşenleri bünyesinde barındırır. Sarımsağın özel ve güçlü aroması zeytinle birleştiğinde hem lezzeti hem de sağlığa yararlı oluşuyla zeytin severlerin tercihlerinden olur.

 

Hijyenik Üretim Koşullarıyla Çekirdeksiz Sarımsak Dolgulu Zeytin

 

Nitelikli ürünleri tüketiciyle ilk buluşturduğu günden bu yana hijyen ve kaliteye üst düzey önem veren firmamız, yenilikçi alternatiflerle sofralarınızı renklendirir. Dolgulu domat zeytinin yapılışı esnasında ürünün ideal ekşilik ve tuz oranına erişmesi sağlanır. Tuz, limon ve zeytinyağının sarımsakla bir araya gelmesiyle sofralardan eksilmeyecek bir zeytin türü ortaya çıkar. Mineral ve vitamin yönünden zengin olan yeşil zeytin, fiziksel ve zihinsel anlamda pek çok faydaya sahiptir.

 

Katkısız olarak üretilen domat sarımsaklı zeytin zeytinin doğal yeşilliğinden ve tadından hiçbir şey kaybetmemiştir. Lezzetli ve sağlıklı ürünleri tüketilerle buluşturmayı hedefleyen firmamız sayesinde her aşama titizlikle işlenir. Doğal lezzeti ve aromayı arttıran sarımsak, yeşil zeytinle ideal bir uyum yakalar. %100 kalite ve lezzet garantisi için işletmemiz tarafından sofralarınıza getirilen zeytin alternatiflerini deneyimleyebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.