WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Edremit Zeytin

Edremit Yeşil Zeytin

 

Yüksek besleyicilikte olan Edremit yeşil zeytin Ege’den gelen en bilinen ve lezzetli türler arasında yer alır. Ağaçlar üzerinde henüz yeşilken toplanan zeytinler, özenle ayıklanarak işletmelere taşınır. Özel tatlandırma süreçlerinden geçer ve afiyetle tüketmeniz için yemeye hazır hale getirilir. Yaygın olarak kırma veya çizik olarak tüketilen Edremit zeytini oldukça verimli bir türdür. Acısı alınan zeytinler, doğal yöntemlerle sofralarınızı lezzetlendirecek kıvama gelir. Magnezyum, kalsiyum ve potasyum gibi pek çok yararlı mineral içeren yeşil zeytin, vücudunuzdaki toksinlerle  mücadele eder. Sabah kahvaltılarından ara öğünlere veya hamur işlerine kadar kullanılabilecek bir besindir.

 

Tadına Doyum Olmayan Yeşil Zeytin Lezzeti

 

Tadına doyamayacağınız güzellikte olan yeşil zeytin, elde edilmek istenen niteliğe göre farklı işlemlerden geçirilir. Edremit kırma zeytin elde edilmek isteniyorsa toplanan zeytinler kırılarak su ve tuzda bekletilmek suretiyle acısının gitmesi sağlanır. Oldukça sık tüketilen türlerden olan kırma zeytin tadı, aroması ve sahip olduğu renkle hem göze hem mideye hitap eder.

 

Edremit yeşil zeytin farklı türlerde sofralara gelebilmesi açısından oldukça iyi işlenebilen bir zeytin çeşididir. Lezzet ve saflığını koruyan zeytinler, tüketmeniz için tatlandırılarak sofralarınızdaki yerini alır. Geçirdiği süreçlerden gelen doğal ekşilik ve özel aromasıyla tercihe göre soslarla veya baharatlarla zenginleştirilmeye açıktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmemiz, dalından toplanan zeytinlerin tüm süreçlerden titizlikle geçirilmesini sağlar.

 

Katkı Maddesi İçermeyen Doğal Zeytin Ürünleri

 

Zeytinin doğal formülüne zarar vermeden hazırlanan ürünlerimiz, katkı maddesi veya kimyasal içermeden sağlıkla evlerinize gelir. Edremit zeytinlerini kullanarak hazırlanan yeşil zeytin, özenli süreçlerden geçerek son halini alır. Kırma zeytinin yanı sıra Edremit çizik yeşil zeytin çekirdeğinin rahat çıkarılışı ve lezzetin tamamen içine işlemesi sayesinde sevilerek tüketilen zeytin türlerindendir.

 

Edremit zeytininin ayrıcalığı dokusu, et çekirdek oranı ve kendine has aromasında saklıdır. Sofraların olmazsa olmazlarından olan yeşil zeytin, cildinizin nemli kalmasında ve özellikle kış aylarında karşılaşılan çatlama problemlerinde etkilidir. Yoğun olarak polifenoller içeren yeşil zeytin, oksidatif stres oranının azaltılmasına ve sinir hücrelerinin korunmasına yardımcı olur.

 
Uygun Fiyat Seçenekleriyle Yeşil Zeytini Sofralarınıza Taşıyın

 

Edremit zeytininin eşsiz lezzeti ve faydalarından herkesin yararlanabilmesi için hizmet veren işletmemiz, uygun fiyat seçeneklerini tüketicilerle buluşturur. Yeşil zeytinin sofralara taşınması için ideal bir fiyat kalite dengesi kurarak yediden yetmişe herkesin zeytinin doğal lezzetine kavuşabilmesini sağlar. D vitamini açısından son derece zengin olan yeşil zeytin, metabolizmanın düzgün çalışmasına katkı verir.

 

Geçmiş yıllardan beri farkını ortaya koyan Edremit yeşil zeytin tam kıvamında lezzeti ve formuyla tadına doyum olmayan bir özelliğe sahiptir. Zeytin, antioksidan öğeler barındırdığı gibi çocukların

gelişimi üzerinde pek çok olumlu etkiye sahiptir. Güvenilir ve hijyenik koşullarda üretmiş olduğumuz Edremit tipi yeşil zeytinler, ailecek yaptığınız kahvaltılarda yerini almaya hazırdır.