WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Edremit Çizik

Edremit Çizik Zeytin

 

Edremit çizik zeytin, olgunlaşma dönemine gelen kaliteli zeytinlerin çizilerek özel suda bekletilmesiyle son lezzetini alır. İdeal ekşilik ve tuz oranına sahip olan yeşil zeytinler, kahvaltılarınızı süsler. Yeşilken dalından toplanan zeytinlerin acılığı giderilerek eşsiz aroması ortaya çıkarılır. Çizik zeytin çizilerek suda bekletilmesinden dolayı tüm lezzeti içine çekerek ideal bir tatlandırma süreci geçirir. Doğal yeşil görünümü ve sertlik oranıyla tüketimi oldukça keyifli olan çizik yeşil zeytinle sofralarınıza renk katmanız mümkündür. Çizik olmasından ötürü çekirdeği rahatlıkla çıkarılarak salata veya soğuk başlangıçlarda kullanılabilir. Yüksek kaliteli zeytinleri tüketiciyle buluşturan firmamız, steril koşullar altında dalından toplanan zeytinleri lezzetlendirerek sofralarınıza getirir.

 

Tam Kıvamında Lezzeti ve Dokusu ile Edremit Çizik Zeytin

 

Ekim ve Kasım aylarında özenle toplanan zeytinler, henüz yeşil iken temizleme ve ayıklama işlemlerinden geçer. Daha sonra tek tek çizilerek su içerisinde beklemesi ve zeytinin doğal acılığından arındırılması sağlanır. Yeşil zeytinin tam anlamıyla lezzetini alabilmesi için acılığının gitmiş olması önemlidir.

 

Acılığı giden zeytinler, tuz ve limon tuzlu suda bekletilerek fermante olmaya bırakılır ve yenebilecek düzeye erişene kadar bekler. Edremit çizik zeytin bekletilerek olgunlaştıktan ve yemeye hazır hale gelerek lezzetlendirildikten sonra ambalajlanarak tüketime sunulur. Uzun süre boyunca kahvaltılarınızda ailecek tüketebilmeniz için saklanır.

 

Edremit Zeytininden Gelen Eşsiz Aroma Sofralarınızı Güzelleştirir

 

Edremit zeytini özellikleri incelendiğinde yüksek etlilik oranına sahip olması sayesinde sofralık zeytinler arasında en çok sevilen türlerden olmasıyla ön plandadır. Metabolizma üzerinde düzenleyici etkiye sahip olan yeşil zeytin, yüksek oranda D vitamini barındırır. Özellikle çocuklarda büyüme ve gelişmeyi destekleyici niteliktedir. Hücreler üzerinde etkili olan yapısıyla kanın pıhtılaşmasına yardımcı olduğu gibi zihinsel anlamda hafızanın güçlenmesine katkı sağlar.

 

Parlak görüntüsü ve tam ayarında lezzetlendirilişi sayesinde kahvaltı hariç ara öğünlerde rahatlıkla tüketilir. Çekirdekleri kolay çıkarıldığından atıştırmalık olarak nitelendirilen ürünlerle beraber kullanılması mümkündür. Zeytinyağı ile lezzetlendirdiğiniz salatalarla yüksek uyuma sahip olan yeşil zeytin, sağlığına dikkat edenlerin öğünlerinde yerini alır. Doymamış yağlar içerdiğinden kilo vermek isteyenlerin programlarında mutlaka bulunur.

 
Tam Kalite ve Hijyen Garantili Zeytin Lezzetlendirme Süreçleri

 

Hijyen ve kalite koşullarını her zaman ön planda tutan işletmemiz, tüketicilerin tüm beklentilerini karşılar. Edremit çizik yeşil zeytin üretim süreçlerimizin tamamında steril şartlar gözetilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşterilerimizle buluşması hedeflenir. Doğal ortamında yetişen zeytinlerden elde edilen ürünlerin tamamında kaliteden asla ödün verilmez.

 

Kendine has özelliklere sahip olan Edremit çizik zeytin sert daneleriyle kolaylıkla işlenebilecek bir türdür. Kolesterol, şeker hastalığı ve mide rahatsızlıklarına oldukça faydalıdır. Doğal antioksidan olan yeşil zeytin, biyolojik değeri açısından çok yüksek bir besin maddesidir. Sindirim ve kalp sağlığınız üzerinde sayısız yararı bulunur. Doğadan sofralarınıza gelen mucizevi bir meyve olan zeytin, işletmemiz güvencesiyle işlenir ve tüketmenize uygun hale getirilir. 

Edremit Çizik Zeytin 1300 GR
Yeni Yeni Mahsûl --19 %
Marka: Zeytin Vadisi
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Yetiştirip TopladığımızEdremit Cinsi Zeytin Ağacından Elde Edilen ZeytinlerimiziDoğal Yollarla İşleyerek Sofralarınıza Hazır Hale Getiriyoruz.Ürünümüzün Net Ağırlığı 1300 Gr'dır.Suyundan Çıkarmadığınız Sürece Saklama Süresi 2 Yıldır.Afiyetle Tüketiniz...
42,90TL 36,00TL
Edremit Pembe Çizik Zeytin 1800 GR
Yeni Çok Satan Yeni Mahsûl -4 %
Marka: Zeytin Vadisi
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Yetiştirip TopladığımızEdremit Cinsi Zeytin Ağacından Elde Edilen ZeytinlerimiziDoğal Yollarla İşleyerek Sofralarınıza Hazır Hale Getiriyoruz.Ürünümüzün Net Ağırlığı 1800 Gr'dır.Suyundan Çıkarmadığınız Sürece Saklama Süresi 2 Yıldır.Afiyetle Tüketiniz...
49,90TL 52,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)