WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Edremit Pembe

Edremit Pembe Zeytin

 

Birinci kalite zeytinlerden elde edilen Edremit pembe zeytin, özelliğini yeşil pembe arası dönemde hasat edilmesinden alır. İriliklerine göre tasnif edilen zeytinler, renkleri ve sertlik düzeyleriyle oldukça ideal yapıdadır. Özenle toplanan zeytinlerin olgunlaşması ve yemeye uygun hale gelmesi sağlanır. Edremit zeytin türü, genel anlamda sahip olduğu karakteristik özellikler ve aromasıyla sofraların vazgeçilmezlerinden olur. Özel olarak lezzetlendirme süreçlerinden geçirdiğimiz zeytinler, hijyenik ve güvenilir koşullar altında işlenir. Son olarak olgun ve en lezzetli haline geldiğinde tüketime hazırdır. Edremit zeytin ürünlerimiz, %100 güvenilir üretim aşamaları ve kalite güvencesiyle tüketicilere sunulur.

 

Pembe Renk Döneminde Hasat Edilen Edremit Zeytini

 

Pembe renge kavuşan Edremit zeytinleri, dalından özenle toplanarak kırma veya çizme yöntemiyle lezzetlendirilir. Acılığının gitmesi sağlanarak doğal ve lezzetli aroması ortaya çıkarılır. Doğal yapısından gelen aromatik yağ ile güzelleşen pembe zeytin, görselliği sayesinde sofraları güzelleştirir. Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri bulunduran zeytin, sağlık açısından oldukça yararlıdır.

 

Edremit pembe zeytin ideal boyutları ve lezzetiyle sıklıkla sofralık olarak tüketilir. Baharatlarla zenginleştirmiş olduğunuz çeşitli soslarla uyumlu yapıya sahip olacaktır. Zeytinin bulunduğu dengeli bir kahvaltıyla güne başladığınızda daha zinde hissetmeniz mümkündür. Tam zamanında toplanan zeytinlerden elde edilen pembemsi görünüme sahip olan Edremit zeytin, sertlik derecesi bakımından idealdir.

 

Edremit Pembe Zeytin Doğal Süreçlerle Lezzetlendirilir

 

Herhangi bir kimyasal kullanılmadan doğal süreçlerle lezzetlendirilen zeytinler, tüm aroması ve güzelliğiyle sofralara canlılık katar. Pembe zeytin hem görüntü hem de sahip olduğu form açısından rahatlıkla tüketilir. Üretim süreçlerinde limon tuzu içeren suda beklemesi sayesinde ekşilik ve tat bakımından mükemmel bir denge sunar. Titizlikle seçilen sağlam zeytinlerden oluşan ürünlerimizde zeytinin kendisine has olan aroması korunarak tatlandırma işlemi uygulanır.

 

Kahvaltı sofralarınızda harika sunumlar hazırlamanıza olanak tanıyan yeşil pembe Edremit zeytini, limon dilimleriyle güzelleştirilebilir. Kekik, pul biber ve limon içeren lezzetli soslar hazırlanarak aromasının daha çok ortaya çıkması sağlanır. Dilerseniz salatalarınızı güzelleştirip lezzetlendirerek sağlıklı beslenmenizi sağlar. Antioksidan özelliklere sahip olan Edremit zeytini, her bakımdan sofralarınıza katkı sağlayacaktır.

 

Sofralarınızı Renklendirecek Nitelikte Doğal Pembe Zeytin

 

Pembe Edremit zeytinin yapılışı aşamasında her sürece hassasiyet gösterilerek en lezzetli haliyle tüketiminize sunulması sağlanır. Hijyen koşullarına üst düzey önem veren işletmemiz, bütün zeytin ürünlerinden gönül rahatlığıyla faydalanmanızı hedefler. Nitelik ve fiyat dengesi bakımından tüketicilere en uygun alternatifleri sunarak sağlık deposu olan zeytine sofralarınızda yer açmanıza olanak tanır.

 

Edremit pembe zeytin gerek fiziksel nitelikleri gerekse aroma bakımından sayısız güzelliğe sahiptir. Metabolizma hızınızı düzenlemeye yardımcı olan zeytin, güzel bir kahvaltıyla sağlıklı bir güne başlamanızın temeli niteliğindedir. Kan hücreleriniz bakımından demir kaynağı olmasının yanında adeta enerji deposudur. Zeytin ve zeytinyağı tüketimi, çeşitli yemeklere lezzet kattığı gibi doğal içeriği sayesinde sağlığınız açısından son derece önemlidir.

 

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.