WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Trilye Zeytin

Trilye Yeşil Zeytin

 

Yağ oranı bakımından yüksek ve lezzetli türler arasında yer alan Trilye yeşil zeytin özel bir aromaya sahiptir. Doğallığından gelen tadı ve kalitesiyle en çok tercih edilen türler arasındır. Henüz yeşil zamanındayken hasat edilen zeytinler, çizme veya kırma usülleriyle işlenerek tatlandırma süreçlerinden geçer. Bursa Mudanya’nın Trilye bölgesinden yayılarak sofralarda yerini alan yeşil zeytin, vücudunuzda biriken toksinlerin atılmasına yardımcıdır. Şeker oranının dengelenmesini sağlar ve özellikle diyet menülerinde yerini alır. Yeşil Trilye zeytini bölgesinden esintiler taşıması ve sahip olduğu karakteristik nitelikleriyle kahvaltı sofralarınızı renklendirir.

 
Vazgeçilmez Lezzetlerden Olan Trilye Yeşil Zeytin

 

Gemlik zeytini olarak da bilinen Trilye zeytini, farklı türlere oranla yağ oranı yönünden oldukça zengindir. Yağ oranının fazla oluşuyla lezzeti yerinde ve tam kıvamında zeytin türleri arasında yerini alır. Bilinen kıymetli zeytin türleri arasında yer alan Trilye zeytini, zeytinyağı üretimi bakımından da oldukça verimlidir.

 

Trilye yeşil zeytin hasat zamanından sonra kırma usulü olarak tüketiciye sunulur. Kırma usulünün yanı sıra işlenmeye elverişli oluşu sayesinde çizik yeşil zeytin olarak da sofralarda yer alması mümkündür. Hasat edildikten sonra özenle çizilen zeytinler, suda bekletilerek acılığının gitmesi sağlanır. Katkı veya kimyasal barındırmayan süreçlerden geçtikten sonra tüketiminize hazır olur.

 

Doğal ve Sağlıklı Şekilde Sofranızdaki Yerini Alır

 

Zeytin üretiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi, tüketicilere %100 hijyen ve güvenilirliğin aşılanmasıdır. Toplanmasından işlemlerden geçirilmesine kadarki her süreçte kalite koşullarının gözetilmesi son derece önemlidir. Trilye zeytin satış ve hasat edilme aşamalarında doğal ve sağlıklı süreçler gözetilerek ürünlerin elinize ulaşması sağlanır.

 

Doymamış yağ asitleri bakımından oldukça zengin olan yeşil zeytin, kötü kolesterol ile savaşabilecek niteliktedir. Midede bulunan asit oranının artmasını engelleyerek mide sağlığınızı korur. İçeriğinde yoğun olarak bulunan E vitamini sayesinde saç ve deri sağlığı üzerinde pek çok faydası vardır. Genel anlamda vücut hücrelerinin yapısını koruyarak sağlıklı menülerdeki yerini alır.

 

Kalite ve Güvenceyi Bir Arada Sunan Zeytin Üretimi

 

Üretim aşamaları ve Trilye zeytin fiyatları konusunda %100 güvence sunan işletmemiz, hiçbir zeytin ürününde kaliteden ödün vermez. Yeşil zeytininin doğallığından ve vücudunuz için olan faydalarından tam anlamıyla yararlanmanızı sağlar. İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde damar ve kalp sağlığına faydalı olan yeşil zeytin, çok güçlü bir antioksidandır. Tam olgunlaşmış siyah haline ulaşmadan dalından toplanarak damak tadınıza uygun şekilde lezzetlendirilir.

 

Yöresinin özelliklerini taşıyan Trilye yeşil zeytin ağacı uygun bakım koşullarında oldukça verimli bir türdür. E vitamini kaynağı olan zeytin, sindirim sağlığı açısından fayda sağlar. Trilye zeytininin içerdiği yağ oranı ve lezzet dengesi bakımından sevilen türlerden olması, kahvaltılarınızda yer verebilmenizi sağlar. Kendi özel aroması ve tadının yanı sıra tercihinize bağlı olarak çeşitli baharatlarla lezzetlendirebilir, farklı sunumlar hazırlayabilirsiniz.