WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Trilye Kokteyl

Trilye Kokteyl Zeytin

 

Parlak yeşil ve sarı tonlarında tüketiminize sunulan Trilye kokteyl zeytin doğal fermente süreçlerinden geçirilir. Belirli olgunluğa erişmiş olan zeytinler, ağaçların dallarından özenle toplanır ve acılığını yitirmesi sağlanır. Yenebilecek olgunluğa ve tada geldikten sonra bütün güzelliğiyle sofranıza gelir. Çekirdekleri ve görüntüsüyle doğal görünümünü muhafaza eden Tirilye zeytini aperatif olarak kullanılmaya uygundur. Soslar ve baharat çeşnileri eşliğinde servis edilerek aromasının arttırılması mümkündür. Sahip olduğu doğal lezzet ile meze ve salatalarınızı tatlandırmada kullanılabilir. %100 güvenli süreçlerle üretim gerçekleştiren firmamız, dalından sofranıza gelene kadar bütün aşamalarda son derece özenlidir.

 

Ağaçlardan Sofralara Doğal Olarak Gelen Trilye Lezzeti

 

Trilye cinsi zeytin ağaçlarından dikkatle toplanan zeytinler, kokteyl zeytin farkıyla tüketime sunulur. Rengini ve karakteristik özelliklerini koruyarak paketlenerek bozulmayan formuyla sofralara gelir. Acılığı giderildikten sonra uygun şekilde tatlandırılan zeytinleri, soslarla birleştirerek çeşitli tariflerde kullanmak mümkün hale gelir. Koruyucu ve kimyasal içermeden son haline getirilen ürünlerimiz, doğal niteliğini korur.

 

Trilye kokteyl zeytin özel olarak fermantasyon işlemlerinden geçirildikten sonra en iyi halinde tüketiciye sunulmak için hazırlanır. Zeytinin bütünlüğünü ve tadını koruyarak gerçekleştirilen özel işlemler sonucunda ideal bir lezzet dengesi oluşur. Hücre sağlığının korunması açısından büyük öneme sahip olan zeytin, eklem ve romatizma ağrılarının giderilmesine yardımcıdır.

 

Tadını ve Tazeliğini Koruyarak Sofralara Taşınır

 

Tadı, tazeliği ve kalitesinden ödün vermeden sofralara gelen Trilye tipi zeytin sahip olduğu formla iştah açıcı niteliklere sahiptir. Doğallığından gelen kalitesi ve özel aromasıyla kahvaltı veya ara öğünlerde kullanımınıza hazırdır. Sahip olduğu orjinal yeşil rengini ve şeklini koruyarak tüketime sunulur. Uzun yıllardan beri yetiştiriciliği yapılan Trilye zeytini, tat ve aroma bakımından ideal bir dengeye sahiptir.

 

Üretim tesislerinde doğal olarak tatlandırılan zeytinler, denetimli süreçlerden geçerek son aşamaya kadar getirilir. Sizin ve ailenizin gönül rahatlığıyla tüketebilmeniz açısından her aşamada titiz davranılır. Sindirim sistemi sağlığını korumaya yönelik faydaları bulunan zeytinle sağlıklı kahvaltılar hazırlamak mümkündür. Zeytin, beyindeki sinir hücrelerini koruyarak hafızanızın güçlenmesini sağlar.

 

Trilye Kokteyl Zeytin ile %100 Kalite ve Lezzet

 

Kokteyl Trilye zeytinin yapılışı sırasında bütün üretim aşamalarında hassasiyet gösterilmesi esastır. %100 memnuniyet ve kalite sunan üretim faaliyetlerimiz esnasında zeytinlerin doğal niteliğinden ödün verilmemesine önem gösterilir. Trilye’den esintiler taşıyan eşsiz bir lezzet olan kokteyl zeytin, sağlıklı ara öğünlerde tüketim açısından idealdir. Antioksidan besin öğelerinden birisi olan zeytinle oldukça sağlıklı sofralar hazırlamak mümkün hale gelir.

 

Trilye kokteyl zeytin ile pek çok tarifi lezzetlendirmek mümkünken, tek başına kahvaltı sofralarına renk katabilecek bir türdür. Sahip olduğu form ve aroma dengesiyle her zevke göre tatlandırılmaya müsaittir. Pek çok farklı usülde üretilebilmesi bakımından esnek bir tür olan Trilye zeytini, ağaçlardan özenle toplanarak en güzel şekliyle sofralarınıza gelmektedir. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.