WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Uslu Zeytin

Uslu Yeşil Zeytin

 

Orta sertlik derecesine sahip olan Uslu yeşil zeytin çizik veya kırma olarak işlenerek tüketime hazırlanır. Hasat zamanında toplanan zeytinlerin uygun koşullar altında acılığı giderilerek ideal kıvama ulaşması sağlanır. Doğru bakım şartları altında orta düzeyli verime sahip olan uslu tipi zeytin ağaçları, sıklıkla tercih edilen lezzetli zeytinlerin üretilmesini sağlar. Yağlık çeşitler arasında bulunan Uslu zeytini yeşilken toplanır ve sofralarınızda tüketebilmeniz için doğal süreçlerden geçirilir. Anadolu Akhisar’dan gelen bir lezzet olan Uslu cinsi, tane büyüklüğü ve yağ oranıyla sevilerek tüketilir.

 

Sofraları Güzelleştiren Alternatif: Uslu Yeşil Zeytin

 

Sofralarda yerini alan kahvaltılık alternatiflerden olan Uslu yeşil zeytin, dokusu ve tadıyla ideal türlerdendir. İşlenebilirliği açısından oldukça verimli cinslerden olmasıyla pek çok çeşitte sofralarınıza taşınarak kahvaltılarınıza renk katar. Orta büyüklükte meyveleri ve doğal yapısından kaynaklanan aromasıyla zeytin severler için en uygun seçeneklerdendir.

 

Hasat döneminde toplanan ve özel olarak tatlandırılan Uslu yeşil zeytin damaklarınıza hitap edecek niteliklere sahiptir. Etinin yumuşak oluşu ve içeriğinde bulunan yağ oranıyla ideal bir tüketim sunar. Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri açısından en zengin besin öğelerinden olan zeytin, kolesterol üzerinde pek çok olumlu etkiye sahiptir.

 

Doğallığından Ödün Vermeyen Uslu Tipi Zeytin

 

Doğal meyve aroması ve karakteristik nitelikleri korunarak fermente edilen zeytin ürünlerimiz, kaliteden asla ödün vermez. Tam lezzet ve güvenli üretim garantisi sunan işletmemiz, her aşamadan kontrollü olarak geçilmesini sağlar. Zeytinlerin hasatından Uslu zeytin yapımı aşamalarına kadar her noktada güvence sağlar. Yüksek düzeyde E vitamini içeren yeşil zeytin, cilt yapınızın ve saçlarınızın güçlenmesine etki eder.

 

İçeriğinde bulunan bileşenlerden olan A vitamini, görme sisteminin güçlenmesine katkı sağlar. Sayılamayacak kadar çok faydaya sahip olan yeşil zeytin, sağlıklı beslenmek ve yaşamak isteyenlerin sofralarından eksik olmaz. Vitaminler bakımından zengin oluşu ve faydalı mineralleri bünyesinde barındırmasıyla adeta sağlık deposu niteliğindedir. Uslu yeşil zeytin, kahvaltı sofrasında yer bulabileceği gibi tercihe bağlı olarak çeşitli ürünlerle birleştirilerek tüketilir.

 

Uslu Yeşil Zeytin Kalitesi ile Tadına Doyum Olmayan Kahvaltılar

 

En iyi sofralık zeytin cinsi alternatifleri arasında yerini almış olan Uslu tipi zeytin, yetiştirilme ortamının doğallığı ve kendi yapısından gelen kalitesiyle ayrıcalığa sahiptir. Kaliteyi her zaman ön planda tutan işletmemiz güvencesiyle sunulan zeytinler, ailecek yaptığınız tadına doyum olmayan kahvaltılarınızda yanınızdadır. Dalından sofranıza gelen lezzet olan yeşil zeytin, kalp hastalıklarına yakalanma riskini düşürücü etkiye sahiptir.

 

Steril ortamlarda %100 kaliteli şekilde üretilen Uslu yeşil zeytin katkı maddeleri içermeden güvenle tüketiminize uygundur. Vücudunuzda biriken zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olan yeşil zeytinle sağlıklı sofralar yaşamınızdan eksik olmaz. Uslu tipi zeytinleri yeşil baharat ve çeşitli alternatif soslarla daha fazla lezzetlendirerek mükemmel sunumlar hazırlamanız mümkün hale gelir.