WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Uslu Çizik

Uslu Çizik Zeytin

 

Ağaçlarından toplanarak özenle işlemlerden geçirilen Uslu çizik zeytin besin değeri yüksek gıdalar arasındadır. Özel fermantasyon uygulanarak lezzetlendirilen Uslu cinsi zeytinler, istenilen kıvama ve tada ulaşılması için bekletilir. Özenli şekilde temizlenen zeytinlerin işlemlerden geçmesi sonucu damaklarınızda hoş bir aroma bırakacak olan olgunluğa erişilir. Uslu zeytin yapımı aşamalarında meyvenin içerisinde bulunan vitamin ve mineraller korunarak tüketicilere sunulur. Tatlandırma işlemlerinden geçirilen zeytinler, ekşilik ve tatlılık oranı bakımından oldukça idealdir. Kalite oranı yüksek ve lezzetli yeşil çizik zeytinlerin üretilebilmesi için tüm süreçlere özen gösterilir.

 

Dalından Sofralara Uslu Çizik Zeytin

 

Dalından toplanarak tüm kalitesiyle sofralarınıza ulaşan Uslu zeytin, aroması ve lezzetiyle ideal bir tüketim sunar. Çizilerek acılığından arınması için suda bekletilmek suretiyle lezzetlendirme işlemlerinden geçer. Toplanır toplanmaz uzun süre bekletilmeden çizik atılan zeytinlerin içerisine lezzetin tamamen işlenmesi sağlanır. Damaklarınıza hitap edecek şekilde aroması ortaya çıkartılmış olan zeytinler, kahvaltılık olarak tüketilir.

 

Yağ oranı bakımından zengin olan Uslu çizik zeytin katkı maddesi veya kimyasal koruyucular içermeden tatlandırılır. %100 güvenli üretim teknikleri uygulanarak tüketicilere sunulan ürünlerimiz, doğal nitelikleri konusunda kayba uğramaz. Cildinizin daha güzel görünmesini sağlayan yeşil zeytin, kalp hastalıkları riskini azaltıcı etkiye sahiptir. Omegalar bakımından zengin oluşuyla zararlı kolesterolü önleyici etkisi bulunur.

 

Doğal Süreçlerle Tatlandırılan Çizik Zeytinler

 

Çizik zeytin tamamen doğal süreçlerle tatlandırma aşamalarından geçerek son halini alır. En lezzetli ve kaliteli haliyle sofralarınıza gelen zeytinler, atılan kesikler sayesinde tam kıvamında tada erişir. İçerdiği E vitamini sayesinde saçların dökülmesini önler ve genel vücut sağlığı açısından faydalıdır. Karaciğer yağlanmasını önleyici etkiye sahip olan yeşil zeytininin cilt rahatsızlıkları üzerinde olumlu etkileri bulunur.

 

Firmamız bünyesinde güvenilir üretim süreçlerinden geçirilen zeytinler, memnun kalacağınız ideal yapısına ve kıvamına kavuşur. Genel özellikleri itibariyle hem göze hem de midenize hitap ederek kahvaltılık ürünleriniz arasında yerini alır. Sağlıklı ve lezzetli sofraların olmazsa olmazlarından olan yeşil zeytin, gün içerisinde ara öğünlerde de tüketime uygundur.

 

Zeytin Üretim Süreçlerinde Tam Kalite Güvencesi

 

Uslu tipi zeytinin dalından toplanmasından çizik zeytin kurulumu aşamalarında kadar her süreç kontrol altında gelişir. Zeytinlerin doğallığı ve kalitesinden hiçbir kayıp yaşanmadan doğal aşamalarla son haline gelmesi sağlanır. Acı suyunun gitmesi ve tam aromasını alabilmenize yönelik hassasiyetle geçirilen süreçler, ürünlerimizin tam kalite güvencesine sahip olmasını sağlar.

 

Karakteristik özellikleri bakımından ideal zeytin türlerinden olan Uslu çizik zeytin antioksidan maddeler açısından son derece zengindir. Renk, doku ve boyut nitelikleri bakımından sevilen zeytin türlerinden oluşuyla sofralardan eksik olmayacaktır. Her yaştan insanın düzenli olarak tükettiği gıdalardan olan yeşil zeytin, eklem ve romatizma ağrıları üzerinde iyileştirici etkiye sahiptir. Her zevke göre değişmekle beraber farklı baharatlarla veya çeşitli soslar hazırlayarak çizik zeytinin lezzetini katlayabilirsiniz.

 

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.