WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Uslu Kırma

Uslu Kırma Zeytin

 

Hasat zamanı toplanan zeytinlerin narince kırılmasıyla üretilen Uslu kırma zeytin acımtrak tadından arındırılarak sofralara gelmeye hazırlanır. Kırma işlemi, danelerin zarar görmemesine ve kaliteden ödün verilmemesine yönelik olarak hassasiyet gerektirir. Uslu tipi zeytinin orjinal dokusunu ve özelliklerini yitirmeden gerçekleştirilen özel işlemler sayesinde sofralardaki en son lezzetli halini alır. Kimyasal işlemlere maruz bırakılmadan doğal olarak üretim süreçlerinden geçirilen zeytinler, aroması ve lezzeti bakımından ideal bir denge sunar. Yağlık zeytin çeşitleri arasında bilinen Uslu cinsi, soğuğa karşı oldukça hassas olduğundan doğru zamanda hasat yapılması gerekir.

 

Bereketli Topraklardan Gelen Tarifsiz Uslu Zeytin Lezzeti

 

Kaliteli ve bereketli topraklardan gelen zeytin lezzetini tüketiciyle buluşturan işletmemiz, hasat zamanından itibaren ürünlerin titizlikle işlenmesini garanti eder. Uslu zeytin cinsinin özel aroması ve eşsiz tadının sofralarınıza taşınmasıyla kahvaltılarınız renklenir. Kırma usulü gözetilerek özenle üretilen zeytinler, meyveden gelen doğal aromayı alabilmenizi sağlar.

 

Üretim süreçlerinde hassasiyet gösterilmesi gereken Uslu kırma zeytin genel türlere bakıldığında narin bir üründür. Kuvvetli soğuklar gelmeden önce hasat sürecinin tamamlanması ve tam olarak lezzetlendirilmesi gerekir. Polifenoller bakımından zengin olan yeşil zeytin, hafıza güçlendirici etkisini yanında güne dinç başlamanızı sağlar.

 

Sofralarınızda Hakiki Uslu Kırma Zeytine Yer Verin

 

Doğal süreçlerden geçerek kahvaltılık olarak sofradaki yerini alan kırma zeytin, fermantasyon işlemleri sonucunda ideal lezzet dengesine kavuşur. A ve E vitamini açısından güçlü bir besin olan zeytin, hem göz hem de cilt sağlığı açısından son derece faydalıdır. Vücudun şeker oranını dengeleyici özelliği sayesinde gün içerisinde rahatlıkla tüketilir.

 

İçeriğindeki doğal bileşenlerle damar ve kalp sağlığı açısından pek çok yararı bulunan yeşil zeytin, sindirim sistemini düzenler. Antioksidan ve sağlık deposu niteliğinde bir besin öğesi olması sayesinde kahvaltıdan diğer öğünlere kadar kullanımınıza uygundur. Çeşitli baharatlarla lezzetlendirilmeye açık bir tat olduğundan genel özellikleri itibariyle ideal bir gıdadır.

 

Uygun Fiyat Alternatifleri ve Kaliteli Üretim Bir Arada

 

Uslu zeytin fidanı çeşitleri ve özellikleri göz önünde bulundurulduğunda hassas türler arasında yer aldığı görülür. Bakımı ve hasat aşamasında titiz davranılması gereken zeytin türü, bütün lezzeti ve aromasıyla sofralarınıza taşınır. Zeytin üretimi konusunda uygun fiyat alternatifleri ve kalite dengesinin bir arada sunan işletmemiz, tüketicilerin beklentilerini her anlamda karşılar. İnsan sağlığına faydalarıyla ön planda olan yeşil zeytin, tam bir vitamin ve mineral deposudur.

 

Uslu kırma zeytin kalitesinden ve doğallığından ödün vermeden ideal bir lezzet sunar. Formu ve ekşilik tatlılık dengesi bakımından tercih edilen türlerden olan Uslu cinsi, kimyasal içermeden güvenle tüketebilmenizi sağlar. Kötü kolesterol seviyesini düşürücü etkiye sahip olan yeşil zeytinle sağlıklı tarifler hazırlamanız mümkündür. Tek başına tüketildiğinde bile ideal bir besin öğesi olduğu gibi salatalardan hamur işlerine kadar farklı tariflere lezzet katmanıza olanak tanır. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.