WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Naturel Sızma Zeytinyağı

Naturel sızma zeytinyağı, aroması yoğun ve asit oranı düşük olan zeytinyağı çeşitlerimizden biridir. Soğuk yemeklere ve salatalara çokça yakışan bir ürünümüzdür. Kendine has bir kokuya ve aromaya sahip olduğu için gerçek zeytinyağı olduğunu kolaylıkla fark edebilir ve bu aroma ile yiyeceklerinizin tatlarını daha da zenginleştirebilirsiniz. İştah açıcı bir tadı olan naturel sızma zeytinyağlarımızı mutfaklarınızda kullanmaya başladıktan sonra yemeklerinizi ne kadar lezzetli hale getirdiğinizi fark eder ve zeytinyağlarımızı mutfaklarınızın vazgeçilmezi haline getirirsiniz.

Soğuk Lezzetlerin Vazgeçilmezi Naturel Sızma Zeytinyağı

%0.8 asit oranı ile asitlik derecesi en fazla olan zeytinyağı, naturel sızma zeytinyağı olmaktadır. Aroma ve koku olarak değerlendirildiğinde de diğer zeytinyağı çeşitlerimize göre daha yoğun koku ve aromaya sahiptir. Tadına baktığınızda ise; çok hafif bir acılık hissedebilirsiniz. Naturel sızma zeytinyağının yoğunluğunun daha fazla ortaya çıkartılabilmesi için çoğunlukla soğuk yiyecekler hazırlanırken kullanılması tercih edilmektedir. Naturel sızma zeytinyağı nerelerde kullanılır sorusunun cevaplarına bakıldığında; sebze püreleri, biber salçası ve pesto sos, salata sosu, balık, pizza, kızarmış ekmek gibi yiyecekler hazırlanırken zeytinyağından yararlanılabilmektedir. Doğal zeytinyağlarımızı yemeklerinizde bir kere kullanmaya başlayıp aradaki farkı gördüğünüzde bir daha başka zeytinyağı kullanamayacağınızı garanti etmekteyiz.

Naturel Sızma Zeytinyağının Sağlığınıza Olumlu Etkisinden Yararlanın

Naturel sızma zeytinyağı nedir diye sorulduğunda; hem yemeklerinizi tamamlayan hem de vücudunuza pek çok katkı sağlayan bir yağ çeşididir. Aşırıya kaçılmadığı sürece her gün tüketilmesinde zarar bulunmamaktadır. Tek başına içebileceğiniz gibi hazırladığınız tabakları damak tadınıza daha uygun hale getirebilmek için de naturel sızma zeytinyağı çözüm olmaktadır. Sızma zeytinyağının vücuda olumlu etkilerinden bazıları şunlardır:

·         Meme çatlaklarının azalmasını sağlamaktadır.

·         Meme kanseri riskinin azaltılabilmesinde etkisi bulunmaktadır.

·         Stresi azaltan bir etkisi bulunmaktadır.

·         Diyabet hastaları için insülin ile aynı işlevi görmektedir.

·         Tansiyonu dengeleyerek tansiyonun normal düzeyde seyretmesini sağlamaktadır.

·         Her gün düzenli olarak öğün haline getirildiğinde formun korunmasını ve kilo verilmesini sağlamaktadır.

·         Kemiklerin güçlenmesini sağlayan ve mineral bakımından zengin olan bir besindir.

Çiğ Tüketildiğinde Faydasını Yitirmeyen Naturel Sızma Zeytinyağı

Naturel zeytinyağı çeşitlerimizin lezzetlerini, kokularını ve faydalarını kaybetmemeleri için onları yiyeceklerinize çiğ bir şekilde katmanızı tavsiye etmekteyiz. Zeytinyağı içerisinde bulunan çok sayıda faydalı madde, yağın sıcaklığı çok yükseldiğinde etkisini kaybetmektedir. Bu nedenle 26 derecenin üzerine çıkmayacak şekilde kullanılması daha doğru ve sağlıklı olmaktadır. Salata, sos ve soğuk yemeklerde zeytinyağlarımızın meyveli ve acımsı tadını alabilir ve besin takviyesi olarak tek başına tüketmeyi de tercih edebilirsiniz. Naturel sızma zeytinyağı özellikleri bakımından değerlendirildiğinde; hijyen seviyesini en üstte tutarak ve kalite standartlarına bağlı kalarak üretimi gerçekleştirmekteyiz. Naturel sızma zeytinyağı doğru depolanmadığı takdirde, kalitesini koruyamayabilmektedir. Bu nedenle güneşten, ışıktan ve sıcaklıktan uzak olacak şekilde muhafaza edilmelidir.

Domat Cinsi Zeytinyağı 1 LT
Yeni Çok Satan Yeni Mahsûl -24 %
Marka: Zeytin Vadisi
Türkiye genelinde %70'i Manisa'nın Akhisar ilçesinde yetişen domat cinsi zeytinden,özel koşullarda sıkılarak çıkarılmış yüksek kalitede bir yağdır.Ürünlerimiz kendi zeytinliklerimiz de yetişen zeytinlerden özenle toplanarak elde edilmiştir.Yeni hasat zeytinyağı olup 0,5 dizem asit oranına sahiptir.Y..
55,00TL 72,00TL
Domat Naturel Sızma Zeytinyağı 2 LT
Yeni Yeni Mahsûl -15 %
Marka: Zeytin Vadisi
Egenin kalbinde kendi tarlalarımızda yetiştirip erken hasat yaptığımız zeytinlerimiziözenle ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan sofralarınıza sunuyoruz.Yağımız 0,5 dizem asit oranına sahiptir.Genizde küçük bir acılık hissi uyandırabilir.Bu yağımızın asit oranının düşük ve kaliteli olmasından kaynakl..
110,00TL 129,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 0,50 ML Cam Şişe - SOĞUK SIKIM ÖZEL SERİ
Yeni Yeni Mahsûl --12 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.0,50 ML'lik Cam Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlar..
38,00TL 34,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 1 LT Cam Şişede  - SOĞUK SIKIM
Yeni Yeni Mahsûl -2 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.1 LT'lik Cam Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlarımı..
52,90TL 54,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 1 LT Pet  - SOĞUK SIKIM
Yeni Yeni Mahsûl -0 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.1 LT'lik Pet Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlarım..
48,90TL 49,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 2 LT Pet  - SOĞUK SIKIM
Yeni Yeni Mahsûl -10 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.2 LT'lik Pet Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlarımı..
89,00TL 99,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 5 LT Teneke  - SOĞUK SIKIM
Yeni Yeni Mahsûl -10 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.5 LT'lik Teneke Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlar..
179,00TL 199,00TL
Trilye Naturel Sızma Zeytinyağı 5 LT
Yeni Yeni Mahsûl -33 %
Marka: Zeytin Vadisi
Trilye cinsi kendi agaçlarımızdan elde ettiğimiz zeytinlerimizisoğuk sıkım yöntemi ile yağını sıkarak sizlerin sofranıza tamamen doğal ve katkısız hiçbir kimyasal kullanmadan ve karıştırılmadan sunuyoruz.Yağımızın 0,7 dizem asit oranı bulunmaktadır.Yağımız doğallığının bozulmaması açısından fil..
199,00TL 299,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)