WhatsApp
+905423187364
CrosairSoft
Ürünlerimiz
Sepetim

Zeytinyağı

Zeytinyağı

Zeytinyağı  çeşitlerimiz herhangi bir kimyasal işlem uygulanmadan üretilmekte ve sofralarınızda sağlık ve lezzet dolu dakikalar geçirebilmenizi sağlamaktadır. Soğuk lezzetler, salatalar ve mezeler hazırlarken ihtiyaç duyacağınız doğal zeytinyağını kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Kahvaltı sofralarınızda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz asit oranına sahip olan zeytinyağlarımız ile sebze ve et ürünlerinin tadını tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile satın alacağınız zeytinyağı çeşitlerimiz ile sofralarınızı hem besleyici hem de sağlıklı hale getirebilirsiniz. Besin değeri yüksek olan zeytinyağlarımız hoş bir kokuya ve aromaya sahip olmakla beraber tadına ek olarak kokusuyla da sizi cezbetmektedir. Vücudunuzun toksinlerden arınmasını sağlayan zeytinyağlarımız, sindirim sisteminizin çalışmasını da düzenlemektedir. Her gün tüketilmesinin herhangi bir zararı yoktur.

Zeytinyağının Mucize Etkileri

Bitkisel bir yağ olan zeytinyağı faydaları bakımından değerlendirildiğinde; vücudun her bölgesinde olumlu etkilere sahiptir. Zeytinyağlarımızın bilinen yararları ise aşağıdaki gibidir:

·         Karaciğeri temizlemesi ile beraber karaciğerin daha fonksiyonel şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

·         Bağırsakların daha düzenli çalışmasını sağlamakta, sindirim sistemi ile ilgili sorun yaşanmasını önlemektedir.

·         Metabolizmanın hızlanmasını sağladığı için kilo vermeyi hızlandırıcı etkisi de bulunmaktadır.

·         Kalsiyum bakımından zengin olan zeytinyağı kemiklerinizin güçlenmesini sağlamaktadır.

·         Cildinizin daha pürüzsüz olmasını sağladığı gibi yaşlanmayı geciktirici etkisi de bulunmaktadır.

·         Saç bakımında kullanıldığında saçların daha parlak ve canlı gözükmelerini sağlamakta, saç dökülmesini azaltmaktadır.

·         Kan şekerini düşürmeye yardımcı olmaktadır.

·         Kan basıncının düzenlenmesini sağlamaktadır.

·         Yorgunluğun ve stresin olumsuz etkilerinin azaltılmasını sağlamaktadır.

Kalite ve Üretim Tekniklerine Göre Farklı Zeytinyağı Çeşitleri

Zeytinyağı çeşitlerimiz kalite ve üretim tekniklerine göre natürel, rafine ve riviera olmak üzere üçe ayrılmaktadır. En iyi zeytinyağı natürel zeytinyağı olarak bilinmektedir. Natürel zeytinyağı çeşitlerimiz ise natürel sızma, natürel birinci ve natürel ikinci olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Öğüttükten sonra preslediğimiz zeytinyağı çeşitlerimiz vitamin, mineral ve antioksidan içermeye devam etmektedirler. Soğuk preslemeden sonra farklı bir işlem yapılmasına gerek kalmadan zeytinyağlarımız tüketime hazır hale gelmektedir. Lezzetleri, kokuları ve faydaları ile beraber avantajlı ürünlerimizden biri olan zeytinyağlarımızın asit oranlarının fazla olması haricinde kusur kabul edilebilecek bir durumları bulunmamaktadır.

Doğal Zeytinyağı Kokusu İle Tanışın

Doğal zeytinyağının anlaşılabilmesi için tadım, koku ve laboratuvar testi gibi yöntemler bulunmaktadır. Uzun yıllardır güvenilir hizmet veren bir firma olarak dolandırıcılığının fazla olduğu zeytinyağı sektöründe size doğal zeytinyağı  alabilme fırsatı sunmaktayız. Meyvemsi, yeni sulanmış çim, ferah ot, çağla ve badem, zeytin kokusu gibi kokular zeytinyağının doğal olduğu anlamına gelmektedir. Size sunduğumuz kaliteli zeytinyağını evinizde muhafaza edebilmeniz için güneşten, ışıktan ve sıcaklıktan korumanız gerekmektedir. Hakiki ve kaliteli zeytinyağlarımız sayesinde zeytinyağının bilinen faydaları vücudunuzun her noktasına etki edebilmektedir. Hijyeni en üst seviyede tutan bir firma olarak zeytinyağı fiyat politikamızı da uygun fiyatlardan yana belirlemiş bulunmaktayız.

Domat Cinsi Zeytinyağı 1 LT
Yeni Çok Satan Yeni Mahsûl -24 %
Marka: Zeytin Vadisi
Türkiye genelinde %70'i Manisa'nın Akhisar ilçesinde yetişen domat cinsi zeytinden,özel koşullarda sıkılarak çıkarılmış yüksek kalitede bir yağdır.Ürünlerimiz kendi zeytinliklerimiz de yetişen zeytinlerden özenle toplanarak elde edilmiştir.Yeni hasat zeytinyağı olup 0,5 dizem asit oranına sahiptir.Y..
55,00TL 72,00TL
Domat Naturel Sızma Zeytinyağı 2 LT
Yeni Yeni Mahsûl -15 %
Marka: Zeytin Vadisi
Egenin kalbinde kendi tarlalarımızda yetiştirip erken hasat yaptığımız zeytinlerimiziözenle ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan sofralarınıza sunuyoruz.Yağımız 0,5 dizem asit oranına sahiptir.Genizde küçük bir acılık hissi uyandırabilir.Bu yağımızın asit oranının düşük ve kaliteli olmasından kaynakl..
110,00TL 129,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 0,50 ML Cam Şişe - SOĞUK SIKIM ÖZEL SERİ
Yeni Yeni Mahsûl --12 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.0,50 ML'lik Cam Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlar..
38,00TL 34,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 1 LT Cam Şişede  - SOĞUK SIKIM
Yeni Yeni Mahsûl -2 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.1 LT'lik Cam Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlarımı..
52,90TL 54,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 1 LT Pet  - SOĞUK SIKIM
Yeni Yeni Mahsûl -0 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.1 LT'lik Pet Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlarım..
48,90TL 49,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 2 LT Pet  - SOĞUK SIKIM
Yeni Yeni Mahsûl -10 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.2 LT'lik Pet Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlarımı..
89,00TL 99,00TL
Naturel Sızma Zeytinyağı 5 LT Teneke  - SOĞUK SIKIM
Yeni Yeni Mahsûl -10 %
Marka: Zeytin Vadisi
Zeytin Vadisi Farkıyla, Manisa Akhisar'da Bulunan Zeytinliklerimizden Özenle Toplanarak Elde Edilen Zeytinlerimizi Doğal Yollarla İşleyerek Yağını Sıkıyoruz.5 LT'lik Teneke Ambalajda Bulunan Natürel Sızma Zeytinyağımız 0,3 Asit Oranına Sahiptir. Tadına Doyamayacağınız Yağlar..
179,00TL 199,00TL
Trilye Naturel Sızma Zeytinyağı 5 LT
Yeni Yeni Mahsûl -33 %
Marka: Zeytin Vadisi
Trilye cinsi kendi agaçlarımızdan elde ettiğimiz zeytinlerimizisoğuk sıkım yöntemi ile yağını sıkarak sizlerin sofranıza tamamen doğal ve katkısız hiçbir kimyasal kullanmadan ve karıştırılmadan sunuyoruz.Yağımızın 0,7 dizem asit oranı bulunmaktadır.Yağımız doğallığının bozulmaması açısından fil..
199,00TL 299,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)